Nowe akcesoria dla Toyota Auris i Auris Touring Sport

Akcesoria dla Toyota Auris i Auris Touring SportAkcesoria dla Toyota Auris i Auris Touring SportAkcesoria dla Toyota Auris i Auris Touring SportAkcesoria dla Toyota Auris i Auris Touring Sport

Toyota posiada łącznie 90 Akcesoria pozwalając konfigurowania i dostosowywania Auris, także w wersjach znanych z nadwoziem "przechodnie Sport”.

Wśród oferowanych elementów m.in. dziewięć różnych wzorów opon o wymiarach 15,16 i 17 cali (około dwóch ton), wylot spalin kończy się i chromu lotka węgiel znajduje się w górnej części z tyłu.

Inne opcje obejmują "Travel pack„Który ma relingi dachowe i skrzynię pojemności 460 litrów do sufitu i”Tylny system parkowania ".

Na wnętrzu, wiele dodatków są również oferowane, takich jak Pedały zestaw oświetleniowy, grać maty wykonane z gumy lub tkaniny i dodatki towarowych różnych przepisów. Ponadto można wybrać, aby zastąpić zestaw do naprawy opon przez koło zapasowe i oferują kilka Siatki dystansowe do transportu zwierząt.

Dla osób poszukujących większej ilości sprzętu 'premia”Może wybrać Podgrzewane siedzenia, skórzana tapicerka i foteliki kilku modeli.

Co do części technologicznej, Toyota Auris Touring Sports Auris i są dostępne z systemem nawigacji multimedialnej "Toyota Touch 2 & Go ' (Plus również opcja) z Toyota hotspot (sieć bezprzewodowa) oraz "Tylny system rozrywki„(System rozrywki z tyłu, który umożliwia sprzęganie przenośne DVD lub iPad).

Z opcją 'Pay per dysku„(Pay per use), można być finansowane przez tych akcesoriów w cenie między 1 a 20 euro miesięcznie.

ceny Akcesoria

Koło zapasowe: 140 euro

Travel Pack: 834.31 euro

Dachowe łaty zębowe: 195.66 euro

szuflada rack: od 393.89 euro

Zestaw czujniki parkowania przód: 152.54 euro

Kit tylne czujniki parkowania: 141.30 euro

Backplate dwa rowery: od 313.06 euro

węgiel tylny spoiler: 215.02 euro

Chromowane wykończenie rury wydechowej: 66,90 euro

felgi aluminiowe: od 677 euro

Gaming Mouse: od 35,84 euro

Zestaw oświetlenia Pedały: 243.14 euro

Toyota Hotspot WiFi: 341.10 euro