Land Rover Discovery 4 Grafit, najbardziej charakterystyczne i personel

Land Rover Discovery 4 GraphiteLand Rover Discovery 4 GraphiteLand Rover Discovery 4 GraphiteLand Rover Discovery 4 Graphite

czwarta generacja Land Rover Discovery prezentuje zmiany w swojej ofercie handlowej, w tym przypadku, ze względu na dostępność Nowa specjalna edycja Land Rover Discovery 4 Graphite.

Zamówienia Nowy Land Rover Discovery 4 Graphite Mogą być wykonane z Koniec października w cenie wywoławczej 63,100 euro, chociaż ich dostawy własność dopóki nie nastąpi styczeń z 2016.

projekt Land Rover Discovery 4 Graphite To zajmuje dużo elementów estetycznych zawarte w opakowaniu 'Black', który podkreśla szare wykończenia w klamek, logotypy odkrycie na masce i tylnej klapie, a

otwory, kraty i maskownica, który zawiera również błyszczącą czarną ramę i lżejsze szarości. ich stop Są one również wyjątkowy i ma średnicę 19 caliw 7-double mówił genialny ciemnoszary. Co do kolorów dostępnych na nadwoziu, Land Rover Discovery 4 Graphite Oferuje on do dziewięciu różnych odcieniach, podczas gdy we wnętrzu można wybierać pomiędzy trzema rodzajami kombinacjach kolorystycznych.

Poziom wyposażenia, Land Rover Discovery 4 Graphite Opcjonalnie można mieć technologię Aplikacje InControl, który dodaje bardziej nowoczesne i funkcje łączności na informacje systemowe, nawigacja i rozrywka. ta technologia Aplikacje InControl Obejmuje on różne rodzaje aplikacji, które obsługują smartfony, Można uzyskać do nich dostęp poprzez dotykowy ekran systemu multimedialnego.

jako dobry land Rover, to Grafit Discovery 4 On jest w stanie zachowywać się jak prawdziwy młodego dzika na każdym terenie. Sprawne i inteligentny napęd na wszystkie koła Terrain Response w kombinacji z innymi systemami, takimi jak Hill Descent Control (Albo kontrola zejście wzgórza), zawarte w standardowe wyposażenie, to duża baza w ujęciu dynamicznym, które pozwalają Land Rover Discovery 4 Graphite uciec z większością bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Systemy bezpieczeństwa opcje i asystentów jazdy przestronny Należą do nich systemy, takie jak technologia Wade Sensing ™ (ostrzega kierowcę o głębokości fording wody), holowanie Assistance System sterowania Kąt Dead, czujnik zbliżeniowy Czujnik ruchu pojazdów i tylnej, między innymi.

A wyłączne szczegóły, które zostały dodane w tej wersji specjalnej Land Rover Discovery 4 Graphite trzeba dodać niektóre z atutów tego SUV, jak jest jego konfiguracja wnętrza z 7 miejsc w standardowym stadionie rezerwy i nośności, która może dotrzeć 2558 litrówczy fotele z drugiego i trzeciego wiersze są złożone.

Możesz być także zainteresowany

- Ceny nowych samochodów Land Rover

- Land Rover 2016: samochody przybyć

- Wideo: Land Rover opatentował niewidzialny trailer

- Land Rover Discovery Sport Dynamiczne