Volkswagen Golf 2017: oficjalne dane i zdjęcia

VW Golf 2017, swoje najlepsze zdjęciaVW Golf 2017, swoje najlepsze zdjęciaVW Golf 2017, swoje najlepsze zdjęciaVW Golf 2017, swoje najlepsze zdjęcia

większa łączność i urządzenia bezpieczeństwo Najbardziej godne uwagi są w sekcje odnowiony Volkswagen Golf. włączając również nowy silnik benzynowy 1.5 TSI 150 KM Evo oraz zmiany w innych silnikach. Takie jak wersja Golf GTI, który teraz plony 230 KM w wersji standardowej i C 245V w nazwie perfomance.

Volkswagen Golf to Nie jest to nowy model, jeśli nie odnowienie aby pozostać konkurencyjnym w drugiej połowie życia handlowego dzisiaj. Jest to siódma generacja modelu i pojawił się w roku 2012. Ta aktualizacja dotyczy ciał trzy i pięciodrzwiowej, jak również rodzina nazwie wariant. Na razie Minivan Golf Sportvan To nie uwzględnia zmian. Oczekuje się, że Volkswagen nowy Golf pojawia Rok 2018.

W jego wygląd zewnętrzny zmiana Światła przednie i tylne, paragolpes przednie i tylne. Pierwszy podświetlić większe wloty powietrza a po drugie, w zależności od rur wydechowych wersji. Na pierwszy rzut oka, zmiany nie są bardzo oczywiste, co jest polityka marka o każdej zmianie robią do swoich modeli. Warianty obecnych VW Golf reflektory ksenonowe bilansowa będzie za pomocą ledes technologicznych.

VW Golf Variant 2017 rodzinaDo tej pory Volkswagen nie zgłosił zmienność cen na poziomie między golf aktualnie w sprzedaży i odnowionego modelu.

Volkswagen Golf więcej podłączony

Marka zdecydowała się zapewnić większe możliwości łączności z tym odnowiona Volkswagen Golf. Fizycznie jest to odzwierciedlone na desce rozdzielczej Większe ekrany. Tak więc, jeśli do tej pory znaleźliśmy 5, 6,5 i 8 cali w zależności od wykończenia, w odnowionej Volkswagen Golf się 6,5, 8, 9,2 cala, odpowiednio.

W mety z większym ekranie, zwany odkryj Pro, Niektóre z ich funkcje można kontrolować za pomocą gestów. Na przykład, aby przejść z jednego utworu do następnego lub poprzedniego wystarczy przesunąć ręką w powietrzu w prawo lub w lewo. Podobnie, można przełączyć stację lub odtwarzania muzyki. System ten będzie stopniowo wprowadzać do innych modeli tej marki.

Poza tym ekranie z kontrolą gestów, odkryj Pro Składa się on z płyty DVD płyta DVD, dwa złącza USB (kompatybilne z urządzeniami Apple, według Volkswagena), dwa czytniki karty SD, AUX-in wejściowych złączy mini-jack oraz dysk twardy nagrywać muzykę z pojemności 10 GB. Opcjonalnie można dodać kamery cofania, cyfrowy tuner radiowy (DAB +), dwa złącza USB i więcej preinstalaciones ścieżki dla telefonów komórkowych. Ponadto, system now „Infotainment” Volkswagen Golf jest kompatybilny z urządzeniami Apple i Android, mówi, że marka w oświadczeniu. To może być obsługiwane, na przykład, cały system dźwiękowy lub nawigacji z tylnych siedzeń Korzystanie z tabletu podłączonego do samochodu.

system „Awaryjne Assist” także część odnowionej łączności Volkswagen Golf 2017. Dzięki niemu można tworzyć połączenia pomoc drogową (automatycznie w przypadku awarii), zdalnie sterowane, jeśli zostawiliśmy otwarte drzwi lub światła lub gdzie zaparkowaliśmy. Możemy również kontrolować, czy mamy pożyczyć samochód, jeśli przekroczył pewną prędkość lub poza obszar miasta. i Jeśli alarm samochód, powiadamia komórkę, Inteligentny zegar i komputer.

Kolejną innowacją, która łączy odnowiona Volkswagen Golf jest obraz całkowicie zegarki cyfrowy w niektórych wersjach. Jest to ten sam styl jak widzieliśmy w Volkswagen Passat i Audi TT: A Wyświetlacz LCD 12,3 cala w pełni konfigurowalny odpowiednio do kierowcy i nazywane aktywnymi Info Ekran. Istnieje kilka trybów do wyboru: „Classic”, „konsumpcji i autonomii”, „wydajność i pomocy jazdy”, „efektywność” i „Nawigacja”.

Wewnątrz VW Golf 2017Volkswagen Golf Jazda sam

Nowością pochodzących z tego odnawiane Volkswagen Golf możliwość włączenia semi-niezależnej jazdy w przypadku zakleszczenia i pod warunkiem, że obieg poniżej 60 km / h. Jest to możliwe dzięki wspólnej pracy kilku systemów: automatyczną skrzynią biegów DSG, automatycznego utrzymywania pasa ruchu, wykrywanie pieszych i przeszkody z automatycznego hamowania awaryjnego. W razie potrzeby, w korku można aktywować system tak, że Volkswagen Golf obsługuje zarządzania, chodnik i automatycznie hamulce. Warunki tak się stało jest to, że kierowca musi nosić ręce na kierownicy i krąży poniżej 60 km / h. System ten jest reklamowany jako bardzo przydatne, aby uniknąć najechania na tył w odprowadzonych a także zmniejszyć poziom stresu kierowcy.

Inna możliwość, że teraz dostarczyć tych systemów jest to, że asystent parkowania może być wykonana półautomatycznych manewry zaparkowanych przed baterią. Ponadto, można również odparkować przy pomocy samochodu.

Nowy silnik w Volkswagen Golf 2017

Remont przyniósł model nowy silnik do zakresu. Jest to tak zwana Evo 1.5 TSI że opłaca 150 KM maksymalna moc. W przyszłej wersji BlueMotion niższej mocy z tego samego silnika o mocy 131 KM jest reklamowane zostaną włączone. Silnik ten wyróżnia się możliwością prowadzenia przez bezwładności Całkowite wyłączenie silnika kiedy kierowca podnosi od przepustnicy. Według Volkswagen, system ten może być oszczędność do 1 l / 100 km.

Nowością jest zwiększenie mocy wersje Golfa GTI. teraz standard będzie oferować 230 KM natomiast wydajność perfomance wyniesie 245 KM. Do tej pory był występ 220 i 230 KM, odpowiednio. Ponadto, automatyczna DSG siedem relations jest włączone (do tej pory było sześć) do ponad 150 KM TDI TSI ponad 245 KM.

Możesz być także zainteresowany

Volkswagen Golf kontra Seat Leon kompaktowego bestsellera twarzą w twarz

Volkswagen Golf VIII i być zwarte w 2018 roku

Volkswagen Golf GTI włącza 40