BMW Seria maja 2017: wszystkie dane i zdjęcia urzędnik

BMW serii w maju 2017: zdjęcia jednego z najbardziej technologicznych samochodów tej chwiliBMW serii w maju 2017: zdjęcia jednego z najbardziej technologicznych samochodów tej chwiliBMW serii w maju 2017: zdjęcia jednego z najbardziej technologicznych samochodów tej chwiliBMW serii w maju 2017: zdjęcia jednego z najbardziej technologicznych samochodów tej chwili

BMW będzie sprzedawać nowy BMW Seria 5 11 lutego 2017, z nieco większe wymiary (4.935 x 1.868 x 1,466 m), bardziej nadproża w nośnikiem, na nogi dla tylnego pasażerów i pojemności tułów wzrosła do 530 litrów, z wylotu mniejszego obciążenia i możliwości otwieranie i zamykanie dłoni. Rozstaw osi wzrasta do 2975 mm, odbiera również zwiększoną vías- szerokości, i ma zoptymalizowany dostęp do tylnych siedzeń modyfikując kontur drzwi.

BMW serii 5 2017 bardziej wydajne

mimo że 3,6 cm dłużej, BMW 5 waga zmniejsza się do 100 kg Series W zależności od silnika. Zostały wykorzystane bardzo stali wysokowytrzymałej, aluminium i magnezu, Łącząc inteligentnie według pola powierzchni struktury, zawiesin i paneli zewnętrznych. Na przykład, klapa bagażnika, w całości wykonane z aluminium, oszczędza 4,2 kg, a każde drzwi waży 6 kg, w sumie ok najlżejszym segmencie. Wsparcie deska rozdzielcza jest magnez.

2017 BMW serii 5również na aerodynamika Odniesienia oznaczyć przy współczynniku wnikania Cx 0,22. Wszystkie wersje nowego BMW Seria 5 cecha aktywny krata, „kurtyny powietrzne”, ściana przednia i aerodynamiczne rozwiązania nawet w oponie.

BMW serii w maju 2017 roku, początkowe układy napędowe

Jeśli chodzi o mechanika BMW serii 5, w momencie jego uruchomienia tam będą dwa silniki benzynowe i dwa diesel, 4 i 6, cylinder wszystkie dostępne z AWD opcjonalnie. Jest to BMW 530i (252 KM i 5,4 l / 100 km), BMW 540i (340 KM i 6,5 l / 100 km) BMW 520d (190 KM i 4,1 l / 100 km) i BMW 530d (265 KM i 4,5 l / 100 km).

wszystko diesel cecha katalizator SCR i depozyt AdBlue, i z nich jest wersja BMW 520d EfficientDynamics Edition z 190 KM i wyposażony w przekładni Steptronic 8 prędkości, tylko że akredytuje 3,9 l / 100 km Średnie zużycie paliwa. Wkrótce nie będzie wtyczka hybrydowy przy średnim zużyciu zatwierdzonym 2 l / 100 km nazywa BMW 530E.

Inną zauważalną poprawę BMW Seria 5 To odpowiada Stop / Start system, który wykorzystuje informacje z systemu kamer, radarów i nawigacji zapobiega zatrzymaniu silnika w niewłaściwym czasie, takie jak wprowadzanie ronda. Dane odwzorowania również przygotować wcześniej chłodzenie silnika, lub Aktywny tempomat, między innymi.

BMW serii 5 2017, bardziej wnętrze wygoda

Wśród najważniejszych wydarzeń w kabinie pasażerskiej BMW Seria 5 Okazało się, że możliwość włączenia Przednie fotele 8 programów masażu, klimatyzację z jonizatora i dyfuzor aromat, oświetlenie otoczenia z 6 konfigurowalnych kolorów i urządzeń dźwiękowych wysokim poziomie. System rozpoznawania mowy został on ulepszony, aby zrozumieć język naturalny (również w języku hiszpańskim), dodając dobrze kontrola gestural jak w ostatnim BMW serii 7, ekran dotykowy 10,25 cali (utrzymanie Pokrętło iDrive) I obszar projekcji Head-Up Display większe, to znaczy 70%.

Z kolei BMW Seria 5 ma opłat za telefon komórkowy indukcja, Łączność nowatorskie kontrolować bezpłatne miejsca parkingowe, punkt Wi-Fi, informacje o ruchu drogowym i incydent w czasie rzeczywistym ..., dostęp lub Jabłko Car Play with wireless odtworzenie zawartości telefonu komórkowego na ekranie samochodu (zwykle kabel USB jest wymagany).

2017 BMW serii 5BMW serii 5 2017 bezpieczeństwo ostatni

BMW Seria 5 Oferuje on duży obdarowanie aktywnego bezpieczeństwa. Wśród jego elementów dostępne obejmują aktywny tempomat w stanie dostosować się do ograniczeń prędkości na drogach automatycznie, Prowadzenie aktywny asystent pasa ruchu z ochrona przed uderzeniem bocznym, asystent automatyczna zmiana pasa ruchu, rozpoznawanie sposób na przejściach i ostrzegając nadjeżdżające pojazdy. Oferuje on również Aktywne reflektory LED, z automatycznym przeciwolśnieniową funkcji wysokiego wiązki.

Mając tak wiele technologii nie mogło zabraknąć funkcji w pełni automatyczne parkowanie (System przejmuje kontrolę nad kołem kierownicy, przyspieszenia, hamulca i zmiany) parkowania sterowane z poziomu kluczyka (posiada ekran, który informuje o statusie pojazdu, autonomii, otwarcie drzwi i okna, klimatyzacja ...), czy nowe urządzenie monitoring środowiska z telefonu komórkowego, z którego masz dostęp do obrazy komór obwodowych (Remote 3D View).

BMW serii 5 2017 bardziej dynamiczny

W tym pokoleniu BMW serii 5, pełny adres Jest to zgodne z napęd na cztery koła, podczas aktywne stabilizatory Oni nie są już uruchamiane hydraulicznie, ale przez elektromechanicznych siłowników. To, wraz z Optymalizacja zawiesin i redukcja wagi Obietnice poprawie dynamiki. nowa BMW Seria 5 także to ma tryb adaptacyjny Opcjonalnie przez premiera BMW serii 7, która dodaje do już znanego Sport, Comfort i Eco Pro, modyfikując ustawienia zawieszenia, silnik, skrzynia biegów, układ kierowniczy, biorąc pod uwagę dane z systemu nawigacji, w zależności od stylu jazdy lub położenie selektora automatyczna. Docelowo będzie to punktem odniesienia we wszystkich dziedzinach.

Możesz być także zainteresowany:

BMW 740 Li, samochód w pełnym rozkwicie

2015 BMW serii 7 M paczka, stylowy sportowy

BMW i jego nowy silnik wysokoprężny z 4 turbo