Mercedes-AMG GT R 2017 585 KM czysty radykalność

Mercedes-AMG GT R 2017Mercedes-AMG GT R 2017Mercedes-AMG GT R 2017Mercedes-AMG GT R 2017

z Mercedes-AMG GT R niemieckie oferty automaker superdeportivo bardziej namiętny i radykalny niż urodzić się z ręki AMG. Nic dziwnego, że został opracowany w rysunku Nürburgring i podjąć wiele elementów z jego konkurencji brat, Mercedes-AMG GT3

Wysoka wydajność modelu oficjalnie zaprezentowany na Goodwood Festival of Speed ​​2016 sport dyskretną coś ciało zielone "Zielone Piekło AMG Magno„I zestaw aerodynamiczny niewiele lub nic do zazdrościć do najlepszego momentu sportowego. Tunel aerodynamiczny to istotne znaczenie w opracowywaniu lepszych opór powietrza z aktywnymi rozwiązań poprawiających działanie gleby jako ruchomy kawałek włókna węglowego znajdującego się w czołowym i zapewnia do 40 kG dodatkowy (250 km / h) i kalander wyraźnie oddzielone względem GT GT i wersji S i o pracy w składniki aktywne.

Mercedes-AMG GT R

nadkola rosną szerokością wersji konwencjonalnego, 4,6 dodatkową w przedniej i tylnej osi zauważalnego 5,7 cm więcej osiowych cm. W tej ostatniej znajduje się pomieszczenie na kółkach 20 cali montowane opony mierzy 325/30, podczas gdy przednie koła posiadają gumowe opony 275/35 i środków 19 cali. Należy pamiętać, że opony są dostarczane naczepy wycieki Michelin Pilot Sport Cup 2, poziom supersamochodów jak Ferrari 458 Speciale lub Porsche 918 Spyder.

Układ hamulcowy ma wysoką wydajność zaciski pomalowane ikona kolor żółty, natomiast carbocerámicos hamulce są opcjonalne, 390 mm do przodu i 360 mm na tylnych kołach. Extra ostatnie pochodzą bezpośrednio od konkurencji zmniejsza wagę samochodu do 17 kg, utrzymując cały zbiór Mercedes-AMG GT R w 1,555 kg próżnia.

Potężny silnik V8 o Mercedes-AMG GT R

to Mercedes-AMG GT R silnik benzynowy ma V8 cztery litry pochodzenia, ale z ratingiem dużej mocy do 585 CV, co stanowi wzrost o 75 HP w porównaniu do Mercedes-AMG GT S do 123 KM w przypadku Mercedes-AMG GT. Mechaniczny angażuje automatyczną transmisję podwójnego sprzęgła "AMG Speedshift„Siedem marsze, wysyłając moc na tylne koła i posiadające nowy system strojenia”AMG kontroli trakcji„A jego różnicowy o ograniczonym poślizgu. Ponadto, tylne koła są wytyczne rodzaj i poprawić zakrętach przeciwdziałać obracać do przodu podczas jazdy na mniej niż 100 km / h, a więc w tym samym kierunku wszystkie cztery koła po przekroczeniu tej prędkości.

Wszystkie powyższe przyczynia się do Mercedes-AMG GT R To może przyspieszyć od 0 do 100 km / h 3,6 sekundy (0,2 sekundy lepsze niż Mercedes-AMG GT S) i maksymalnej szybkości, który osiąga 318 kilometrów na godzinę.

Możesz być także zainteresowany

Mercedes-AMG GT S od Mansory

Top 10 samochodów Goodwood Festival of Speed ​​2016

Ferrari 458 specjalne (Test)