Ford Ka + 2016 niski koszt samochód Forda w Europie

Ford Ka + 2016: niski koszt samochodu FordFord Ka + 2016: niski koszt samochodu FordFord Ka + 2016: niski koszt samochodu FordFord Ka + 2016: niski koszt samochodu Ford

To się nazywa Ford Ka + lub Ka Plus i Esel samochód nowy samochód segmentu B Oval włączenie w jego zasięgu europejskim jesienią. Tak, użytkowym, można przeczytać, że prawo, ponieważ z jego wymiarami i jej pięciodrzwiowa ma nic wspólnego z dotychczas znanego jako Ka w Europie, z czego tylko zachowuje swoją nazwę. Chce zaatakować ten segment sprzedaży od dołu, konkurują bezpośrednio na cenę i koncepcyjnych modeli, takich jak Dacia Sandero i Kia Rio, sub-segmentowy dotąd w tym roku wzrosła Europa 10 procent, według JATO (odniesienie doradztwa na poziomie europejskim, który analizuje między innymi na rynku nowych rejestracji samochodów).

Wyprodukowano na Segment B platforma Ford, to globalny model, Zgodnie ze strategią „One Ford”. Pomyślany jako niedrogi samochód (główny żądanie nabywcy, który jest adresowany) w założeniu maksymalnej prostoty, na niektórych rynkach w Ameryce Południowej (Meksyk i Brazylia) oraz w Indiach-w kraju, w którym będzie on fabricar- i gdzie jest on sprzedawany, znanych jako Ford Figo. Teraz, ze zmianami, które twierdzą, od Forda Europy, które zostały przeprowadzone znaczące modyfikacje w celu spełnienia wymogów prawnych i wymagania kierowców na Starym Kontynencie, Poziom przede wszystkim Rama pomocnicza wpływając zespoły toczne, zawieszenie i układ kierowniczy. Zmiany w indyjskim łańcuchu produkcyjnym dały więcej niż ból głowy, jak powiedział Darren Palmer, dyrektor produkcji Forda pojazdów segmentu B. Nie mniej niż osiem miesięcy zajęło wyjaśnienie dlaczego pierwiastek metaliczny wewnątrz była inna niż w Ameryce Południowej z tych samych surowców.

Ocenić swój samochód za darmoFord Ka +: wewnątrz, najlepiej

ale poza różnice estetyczne Ford KA + z modelu sprzedawanych na innych rynkach są tak ważne, zwłaszcza w odniesieniu do przodu, z trapezoidalny grill chrom duże zbieranie estetyczny DNA Modele tej marki w ostatnich latach, a grupy optyczne w odwróconej strzałki. Również obszar tył jest niemal identyczna jak sprzedawane w Indiach i Meksyku, gdzie jest oferowany tambiénen wersja uspokajające, z koloru zderzaki wystające ciało (w Meksyku, na przykład, sprzedawany w wersji bagażniku).

z Długość bardzo podobna do Fiesty, (3,92 m 3,94 m Ford Ka +) Jest prawie 3 centymetry wyższy, coś, co jest w ich przestronna kabina z miejscami dla pięciu osób i to jest bez wątpienia jednym z jej najlepszych aktywów. Przestronny i dobrze wykorzystane wewnątrz oferta Ford Ka + szczyci się jedną z najlepszych postaci segmentu przestronności, podkreślając przeciwko rywalom zarówno nadproża w przednich fotelach, jak w nogach tylnych pasażerów. Tylna ławka zapewnia również duże wymiary w górnym segmencie.

Ford Ka + jego pojemność bagażnika, jednak jest raczej dyskretne, 270 litrów (Mniejsze niż Sandero bagażowych teleskopowe Kia Rio), jednocześnie oferując możliwość zginania gniazdo 60/40 tyłu, jeżeli jest to konieczne, w celu zwiększenia przepustowości. Ponadto w kabinie, że w sumie 21 przydatnych schowków. Bo wszystko wewnątrz jest nastawiona na praktyczność.

Twoja deska rozdzielcza, pokazując niemal identyczny Fiesta jest wyraźnie lepszy niż jego braci sprzedawanych poza Europą. Dobrze wykończone i pozornym poczuciem jakości, puszyste części dzięki dotyku i niektóre elementy w skórze (opcjonalnie). Oferuje wszystko, od najbardziej podstawowego modelu systemu Infotainment Brand owalne, SYNC, i Ford MyKey.

Ford Ka +: silnik, dwie potęgi

Gama silników dla nowego Forda Ka + jest prosty: zaledwie 1,2 silnik benzynowy Duratec pochodzące Fiestę 1.25 w dwóch sił 70 i 85 KM, zarówno CO2 114 g / km i łączne zużycie 5 l / 100 km. W obu przypadkach silnik Duratec połączeniu z pięciobiegową manualną skrzynią biegów. Renderowania wersja ma 85 KM wersja Eco, w zasadzie, ich przybycie nie jest przeznaczony do Hiszpania-, zawierające różne rozwiązania techniczne, które optymalizują zużycie figurę. Środki te są skuteczne niskie opory toczenia opony, kilka specyficznych szczegółów aerodynamiczne i układ hamulcowy.

Wnętrze Forda Ka +Dobrze wyposażone oferuje sześć standardowych poduszek powietrznych i stałość, między innymi. 85 KM wersja umożliwia osadzenie tylne czujniki parkowania klimatyzacja, skórzana kierownica tempomat i podgrzewane fotele i.

przybycie Ford Ka + planowane jest na wrzesień z ceną 9900 euro w Niemczech, Tak, ale nie w tym znacznych rabatów, które z pewnością konkurować z Dacia Sandero i Kia Rio.

Możesz być także zainteresowany:

Ford Fiesta ST200: najsilniejsza partia w historii

Ford Fiesta ST Ford Focus ST Line i Line: drewno sportowy

Zasila EcoBoost Ford Motor na ... deskorolce!