Hyundai Tucson 2015, substytut ix35 w Europie

2015 Hyundai Tucson2015 Hyundai Tucson2015 Hyundai Tucson2015 Hyundai Tucson

Trzecia generacja kompaktowego SUV Hyundai w Europie ponownie używa nazwy Tucson, po tym jak został nazwany ix35. nowa Tucson 2015 To otwiera duże w nadchodzącym Salonie Samochodowym w Genewie, który odbędzie się w pierwszych dniach marzec w szwajcarskim mieście. Po przybyciu na Dystrybutorzy Europejski Zdjęcie jest z druga połowa w tym roku.

Ix35 względem Nowy Hyundai Tucson 2015 do 6 cm dłuższy (o całkowitej długości 4,47 m3 cm), szerokość (Total 1,85 m) Oraz dwa dolne cm (jeden wysokość 1,64 m). Tymczasem, rozstaw osi wzrasta od 3 cm do całkowitej 2,67 m. Z tego wzrostu wymiarów zewnętrznych i przeprojektowanym wnętrzem, Hyundai To gwarantuje, że przestronności i przestrzeń dostępna dla osób przebywających w nowym Tucson uległa nieznacznej poprawie. Z drugiej strony, tułów również widzi zwiększyła swoją objętość ładunkową w sumie 513 litrów (W porównaniu z poprzednich 465 litrów, który homologaba ix35).

Pięć silników Euro 6, do teraz

Zakres mechaniczny 2015 Hyundai Tucson Będzie on zawierał pięć napędowych i dostosowane do przeciw zanieczyszczeniom norma Euro 6. Benzyna, 1,6 atmosferyczny być oferowane GDI 135 KM i turbodoładowaniem 1.6 T-GDI 176 KM, podczas gdy w diesel dostępny będzie jeden 1,7 CRDi 115 KM, 136 KM 2,0 CRDi 2,0 CRDi i 184 KM. Aby podkreślić możliwość, że silnik spalinowy 1,6 T-GDI mogą być łączone zarówno z ręczną skrzynią biegów z sześcioma albo, alternatywnie, z automatycznym podwójnego sprzęgła 7DCT 7 prędkością.

Wnętrze Hyundai Tucson 2015Hyundai DNA

nowa Tucson Zawiera niektóre szczegóły estetyczne już widoczne w najnowszych produktach Hyundai. Należą czołowej, która dominuje Nowa osłona chłodnicy sześciokątny połączony z doprowadziły reflektory, plus przeprojektowane zderzaki i bardziej widoczne. Widziany z profilu, to jest miejsce, gdzie natura jest podkreślona SUV Tucson, wieloczęściowy korpus noszenie „mięsień” i siłę.

w wnętrze, Hyundai Chcesz postawić na jakość w rozwoju jego nowy Tucson. Jak to miało miejsce w ostatnich wydaniach samochodu, wnętrze zostało uproszczone z mniejszą ilością przycisków i mniej kontroli „liosos” dla kierowcy. W pierwszych fotografiach obserwujemy tonem skórzane siedzenia „Red Red”. na przednie fotele, Korei Południowej firma potwierdziła, będzie to miało wentylacji i nagrzewania.

Porozmawiajmy o placówce

w Nowy Hyundai Tucson 2015, Obejmują one różne elementy wyposażenia, takie jak Inteligentny otwierania klapy tylnej (Otwiera się automatycznie, aby zapewnić bliskość inteligentny klucz) i Inteligentne Parking Assist System System (OSO) lub automatyczne parkowanie równoległe.

System nawigacyjny Nowa generacja Tucson 2015 To do trzech razy szybciej niż ta stosowana w najnowszych modeli Hyundaia. Ten multimedialny system pochodzi z darmowego abonamentu na siedem lat TomTom Live Services (Dotyczy według specyfikacji rynku).

W kategoriach bezpieczeństwo i pomoc jazdy, Nowy Tucson 2015 zawierają interesujących urządzeń takich jak autonomiczny układ hamulcowy awaryjny -z trzech trybów pracy: pieszych, miejskich i międzymiastowych. Również obejmować kontroli i monitorowania przymusowego wyjazdu pasa (Dociera wpływ aktywnie w kierunku na samochód do kontynuowania jazdy na prawym pasie), system wzajemnego ostrzegania ruchu w rejonie tylnej (wykorzystuje radar, który kontroluje aż do kąta widzenia 180 stopni), kontrola ślepy, i informacji o ruchu znaki i ograniczenia prędkości aktywny maski, która wznosi się zamortyzować uderzenie i zminimalizować szkody uderzył w pieszego lub rowerzysty.

Możesz być także zainteresowany

Genewa Motor Show 2015