Jest to nowy samochód Schwarzenegger: pierwszy elektryczny Hummer Świat

Jest to nowy samochód Schwarzenegger: pierwszy elektryczny Hummer Świat

Austria mieszka jeden z najbardziej surrealistycznych sytuacji w świecie motoryzacji w ostatnich latach. I to jest, kiedy powiedział, że rynek samochodów elektrycznych może zrewolucjonizować przemysł motoryzacyjny, nigdy nie wyobrażałem sobie, że to w końcu doprowadzić do szalona kombinacja, która zebrała Hummer z silnikiem elektrycznym i Schwarzeneggera.

Zatem podpisanie baterii elektrycznych Kreisel Electric On wydał w Austrii pierwszy na świecie elektryczny Hummer Arnold Schwarzenegger. Firma twierdzi, że może rywalizować Tesla co do jakości swoich akumulatorów i udowodnić, że dokonał ikonę pojazdów spalinowych w elektrycznym.

Aby to zrobić, Kreisel Electric dostarczył ten Hummer H1 dwa silniki elektryczne połączone dostarczyć 480 KM napęd na wszystkie koła. Prowadzi to do sumy silników i baterii osiągnie 3.300 kg, więc jest to osiągnięcie, że legendarny off-road osiąga niebagatelne figurę 300 km autonomii i 120 kilometrów na godzinę prędkość maksymalna.

"Pojazd do jazdy po okolicy bez wzbudzania owce”, Mówi Markus Kreisel w prezentacji, w których nie zostały dowcipy, korzystając z otwarciem sklepu z firmą w Austrii.

Bliskie przyjaźń

I mimo obrazu możemy mieć od Schwarzeneggera, kulturysta, aktor i polityk jest zobowiązała się do popularyzacji pojazdów elektrycznych, więc nie jest to pierwszy raz, Kreisel Electric elektryzuje jeden z najbardziej lubianych modeli. Schwarzenegger ma także Mercedes G-klasa który emituje żadnych szkodliwych emisji.

Austriak nie chciał przegapić okazję żart o swoim nowym samochodzie i powiedział, że jeśli Kreisel Electric utrzyma swój projekt, Następnym razem będzie podróżować w płaszczyźnie elektrycznej.

Możesz być także zainteresowany:

Schwarzenegger zamienia Mercedes G Class w elektrycznym (wideo)

Arnold Schwarzenegger i samochody, malutkie klejnoty Terminator ...

Uro: the "Hummer" Hiszpanie, którzy być może nie słyszałeś