Jest to nowy BMW M4 CS: cena dla Hiszpanii

BMW M4 CS, zdjęcia z nowego klejnotu sportowejBMW M4 CS, zdjęcia z nowego klejnotu sportowejBMW M4 CS, zdjęcia z nowego klejnotu sportowejBMW M4 CS, zdjęcia z nowego klejnotu sportowej

BMW CS M4 Jest to jeden z tych samochodów, które dotykają serce Nic nie widzę. Najnowszy członek z Rodzina Series 4 biegu rynek hiszpański z rozróżnieniem bycia najpotężniejszym i ekskluzywną wersję w jego zasięgu (za zgodą, oczywiście, limitowana seria BMW M4 GTS z 500 KM z których tylko będzie produkować 700 jednostek). CS M4 i obsługuje zlecenia w oficjalnych dealerów tej marki w Hiszpanii do A Cena 133,900 euro.

A co sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy BMW CS M4? Po pierwsze, ulepszony silnik, specjalnie znana 3,0 Twin Turbo sześciocylindrowy rolki rozciągając swą moc od 431 KM "normalna M4" 460 KM M4 CS. maksymalny moment obrotowy również wzrasta od 56.08 do mkg 61.18 MKG od tej wersji.

Oprócz poprawy mechanicznej, BMW CS M4 Prezentuje swój nowy wygląd zewnętrzny Części z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym (CFK) zarówno kaptur jak w tylny nawiewnik. Inną charakterystyczną cechą tego sportu tak specjalnego znajduje się w jego felgi aluminiowe nowy projekt z 19 cali 20 cali z przodu i tył. Z drugiej strony, Technologia oświetlenia OLED, jeden z najbardziej zaawansowanych i zaawansowanych czasu, jest również obecny w tylnych światłach.

BMW CS M4 Standardowe wyposażenie BMW CS M4 zawiera następujące: podwójnego sprzęgła M Drivelogic hamulce M Motorsport carburo de silicio wzmocniony włóknem węgla, Servotronic, dynamiczny układ napędowy M Drive, kamerę cofania w systemie parkowania, czujnik deszczu , tempomat z funkcją hamowania, System nawigacyjny Professional Head-Up Display wystające informacji o urządzeniu na przedniej szybie i nagłośnieniem HiFi dźwięk wewnątrz, między innymi.

dostępne kolory nadwozia z którego można kupić BMW CS M4 pięć: Alpine Biały, Czarny Sapphire, Mrożone Dark Blue II, San Marino Niebieski Metallic i Lime Rock Grey.

Możesz być także zainteresowany

BMW i8 Roadster już w fazie końcowej przybywa w 2018 roku

Oficer! BMW M5 2018: Wszystkie dane i zdjęcia nowej bestii sportowej