Zatem może to być nowy pick-up z BMW: Mercedes klasy X!

Nowe BMW pick-up w 2018 roku? pierwsze rekreacjiNowe BMW pick-up w 2018 roku? pierwsze rekreacjiNowe BMW pick-up w 2018 roku? pierwsze rekreacjiNowe BMW pick-up w 2018 roku? pierwsze rekreacji

znak luksusowe samochody lub Premium podejmowania pick-up? Kilka lat temu, ta hipoteza wydawało nieprawdopodobne, niemożliwe. Jednak w ostatnich latach przemysł motoryzacyjny uczestniczył prawdziwe niespodzianki, jak Pierwszy Diesel i pierwszy SUV Porsche (the Cayenne), The Pierwszy SUV Ferrari zostanie uruchomiona wkrótce, czy ostatnio, marketing Mercedes Klasy X, Pierwszy pick-up podpis gwiazdy pojazdu, który w akcje kolei wiele elementów technicznych i konstrukcyjnych z Nissan Navara i Renault Alaskan.

następny "świętokradztwo" w przemyśle samochodowym może być BMW hipotetyczny typ pick-up. historyczny wróg Mercedes-Benz, nie byłoby nierozsądne, aby myśleć o tym prawdopodobieństwem, mimo wszystko filozofii sportu, która zawsze wyróżnia zarówno marki Bavaria jako swoich zagorzałych fanów.

Rynek sprzedaży i dyktować zdanie i nie wiele krajów na świecie w którym Pojazdy typu pick-up ma wystarczającej przyciąganie komercyjnych, jak to się dzieje w Stany Zjednoczone, gdzie najlepiej sprzedający pojazd w ostatnich latach była Ford F-150, Samochód typu pick-up. Co ciekawe Ameryka Północna, Ameryka Środkowa, Ameryka Południowa i na całym świecie, Australii i niektórych krajach azjatyckich mogą być potencjalnymi nabywcami tego "dziki" BMW pick-up.

BMW pick-upA jak mogłoby być projekt BMW z tego nowego pick-up? Jako pierwszych przykładów, ilustracjami i zbierać rekreacji wykonane przez Taekang projektant Lee, w których wydaje się mocny i ciemny, prawie dając strach ... A BMW spektakularny pick-up.

BMW pick-up: nigdy nie mów nigdy ...

W połowie ubiegłego roku, niektóre media zebrane specjalnie oświadczeniami Dyrektor Generalny BMW w Australii, Marc Werner. Ten powiedział wykonawczy "Nigdy nie mów nigdy ...", o możliwość wejścia w segment BMW w pick-up.

W sekcji technicznej, nie ma potwierdzone informacje na temat BMW pick-up, które mogłyby być gotowe w 2018 według najnowszych źródła plotka młyn przelewa się w Internecie. W internecie, również uruchomić kilka hipotez o jaką platformę techniczną może wykorzystać tę przyszłość i prawdopodobne BMW pick-up. Niektóre z nich wskazują, że w wyniku nowego synergii pomiędzy BMW i Toyota -obie firmy były i pracują wspólnie nad rozwojem dwóch sportowych (nowa Z4/ Z5 i BMW następna generacja Toyota Supra) Poza tym przy użyciu małych silników diesla wspólny) - The nowy pick-up z BMW Można korzystać z platformy najnowszych generacjach Toyota Hilux, model z pewną masę i pewną reputację w tym szczególnym segmencie.

W tej chwili, a w przypadku braku dużo informacji na temat nowy pick-up z BMW, Zachęcamy, aby cieszyć się GALERIA ZDJĘĆ które przygotowaliśmy.