Skoda Octavia 2017: ceny i rabaty w naszym kraju

Skoda Octavia 2017, już na sprzedaż w HiszpaniiSkoda Octavia 2017, już na sprzedaż w HiszpaniiSkoda Octavia 2017, już na sprzedaż w HiszpaniiSkoda Octavia 2017, już na sprzedaż w Hiszpanii

Skoda Octavia 2017 Zakres tańsze Masz ciało pięć-drzwiowego 1.0 TSI 115 KM i wykańczania Aktywny. To będzie kosztować raz zastosowano wszystkie rabaty promocyjne, 15.500 euro. Te dwa oferuje je z jednej strony, 2154 euro, że w promocji startu, Skoda proponuje dla wszystkich jednostek, niezależnie od silnika i ciała; a po drugie, 3.000 euro oferowany jako dyskontem w stosunku do tych, którzy decydują się na sfinansowanie zakupu. Cena katalogowa tej wersji Octavia 1,0 TSI 115 Aktywny to 20,240 euro, a na tym poziomie, to już standard, na przykład, klimatyzacja, komputer pokładowy, prędkości tempomatu, Bluetooth stereo Swing dotykowym 16,5”...

Octavia 2,0 TDI DSG 150 litrów&K jest górny koniec

Na drugim biegunie, najdroższe z zakresu, przynajmniej do czasu pojawienia się wersji RS zaplanowanych na maj, będzie Skoda Octavia Combi z silnikiem 2.0 TDI 150 KM DSG -Wszystkie Skoda może to automatyczna skrzynia biegów, zazwyczaj siedem-szybkości, wyjątkowo, sześć, tak jak w przypadku tej Motor-Laurin i wykańczanie & Klement. Cena katalogowa 34,330 euro, jest zmniejszona do 29.000 euro.

Skoda Octavia 2017to Wykończenie jest wyposażony w standardzie i jak konkretnie to zawiera oprócz kół 18”, to Przyciemniane szyby, tylne światła z diodami LED z wszystkich funkcji i chrom pakiet w swoim ciele jako wyróżniających się w jego organizmie. Wewnątrz znajdują się ekskluzywne profile, skórzane fotele oraz obszyte alcantara, światła otoczenia z diodami LED, podkładki zgodzie z tapicerki. Również pod względem funkcjonalności, fotel kierowcy z regulacją elektryczną i pamięci, przeglądarki Amundsen z ekranem dotykowym 20,3 „i wszystkich możliwości oferowanych przez nowe infoentretenmiento systemu, oprócz Skody Connect. Obejmuje ona także panoramiczny dach, czujniki przednie i tylne parking, kolor komputer pokładowy, Wspomaganie ruszania pod górę, system dźwięku AutoHold, Canton ...

różnica w cenie pomiędzy Skoda sedan, pięciodrzwiowa i rodziny z oznaczeniem Combi To jest dla wszystkich wersji 950 euro.

Skoda Octavia 2017, oczekiwane bestsellerami

Wśród Octavia 1,0 TSI aktywnemu Octavia Combi 2,0 TDI DSG L&K są wersje dla marki spodziewa się większej sprzedaży. 16.800 i 19,100 euro, raz oficjalnych stawek stosowanych do rabatów promocyjnych, co kosztować Octavia 1,0 TSI Cele i Octavia 1,6 TDI ambicji, zarówno z 115 KM. Cena lista tych dwóch wersjach dotyczących zakresu 2016 to 600 i 870 euro wyższa w tych "Model roku 2017"z 20,840 i 23,170 euro. Średni wskaźnik wznoszenia, Skoda Octavia, której marketing zaczyna się teraz wynosi 780 euro, Jako najbardziej wersji 1.6 TDI, teraz z 115 HP w porównaniu z poprzednią 110 HP; Styl z zakończeniem trzeciego poziomu w przedziale.

Jeśli chodzi o sam ambicji, w którym oczekuje się gromadzić Skoda największą liczbę dostępnych w sprzedaży -is oprócz tsi 1,0 1,6 1,4 TDI CNG TSI TSI 1,4 2,0 ​​TDI i zawiera standardowo dwóch stref kontroli klimatu, kierownica wielofunkcyjna, czujnik deszczu i światła, nagłośnienie Bolero (drugi krok) i ekran dotykowy, komputer pokładowy (Maxi Dot), pakiet skóry, który wpływa na kierownicę, pomo ... zmienić także parasol pod siedzeniem pasażera między innymi wkłady filozofii Simply Clever.

Skoda Octavia 2017, zakład na gaz ziemny

W zakresie Skoda Octavia obecności wersje z 1.4 TSI -a silnik, „standard” ma 150 KM w modelu tym i ignoruje ustawy, cylinders- układ odłączenia przystosowany do pracy z gazem ziemnym. Wersje te są identyfikowane jako różnorodnie CNG lub G-Tec w zakresie Skody i oferują jedne godzien rozważenia zalet, szczególnie, dla których dostęp do głównych miast hiszpańskich. I, być wierzyciela naklejki Eco -do ich niskiej emisji NOx i CO2 mogą dotrzeć do centrum Madrytu i Barcelony, kiedy ruch jest ograniczony, a nawet mniejszy koszt zaparkować gdzie ORA obejmuje obszar zmienny emisji.

Skoda Octavia 2017Octavia 1,4 TSI 110 CNG jest sprzedawany z wykończeniem aktywny i celów, w tym ostatnim przypadku, zarówno z przekładnią manualną, automatycznego przekazywania i DSG.

Także z tymi dwoma organami, w którym to przypadku tułów jest nieznacznie zmniejszona przez położenie dwóch cylindrów potrzebnych do przechowywania gazu ziemnego zatankowany. Te, które również zapobiec świadczenie części kół jednakowej wielkości do wspólnego wypoczynku inne Octavia zmniejszyć pojemność bagażnika 590 litrów na 460 litrów tych wersji przygotowany do pracy z gazem, w przypadku pięć drzwi; i 610 do 480 w przypadku Combi.

Depozyty te, pojemności 97 litrów lub 15 kg gazu ziemnego, zapewnienie autonomii, tylko z tego paliwa, 400 kilometrów; do której należy dodać 50-litrowy zbiornik paliwa -Ta pozostaje bez zmian w stosunku do innych wersji Skoda Octavia w tych G-Tec, pozwalając, przylegającą do zatwierdzonego konsumpcji obejmować więcej niż 1300 kilometrów między Fill-upy. jest i rozwiązuje jeden z największych problemów związanych z wykorzystaniem gazu ziemnego: brak gęstej sieci stacji benzynowych z tym produktem. Obecnie w Hiszpanii są 47, gdzie można zatankować gaz znajdujący się głównie w Madrycie, Barcelonie i Kraju Basków. Aby je zlokalizować, Skoda zapewnia Aplikacja smartphone specyficzny: Skoda GNC.

Cena Skoda Octavia 1.4 TSI CNG będzie dzięki rabatów promocyjnych, podobny do Skody Octavii 1.0 TSI Ambition, zarówno wykończenie: 16.800 euro. Ponadto, firmy leasingowe będzie również mieć miesięczna opłata 306 euro, które mają podobne do wersji z 1.6 TDI. Według Skoda, oszczędności z wykorzystaniem gazu ziemnego wzrośnie do 2670 euro po przejechaniu 100.000 km.