McLaren P1, pierwsze obrazy z jego wnętrza

McLaren P1 wnętrzeMcLaren P1 wnętrzeMcLaren P1 wnętrzeMcLaren P1 wnętrze

Jak Jaś i Małgosia, McLaren będziemy opuszczać „okruszki” w postaci informacji i zdjęć, które będą nas podejmuje, w ciągu zaledwie kilku tygodni, Ostateczna wersja następca legendarnego McLarena F1, P1. Jest w Geneva Motor Show gdzie będziemy wiedzieć, jak będzie wyglądał nowy supercar z Woking, jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w tym początku roku.

Został on Facebook dla McLarena, gdzie mają odsłonięty Pierwsze trzy obrazy wnętrza P1 i nic dziwnego, jest to pokazane tak spektakularne, jak na zewnątrz. minimalistyczny design, z naciskiem na szczegóły, jak w MP4-12C, proste i kierowca zorientowanych. Jako „kokpicie samolotu myśliwskiego”, McLaren ujawnia, szukając kompromisu między „” komfort i kontrolę wszystkich elementów w zasięgu kierowcy, jak pełna kontrola klimat, System nawigacyjny lub sprzęt audio -developed wspólnie z Meridian-.

Jest dobrze znany McLaren tradycję używania z włókna węglowego w swoich modelach, aby zapoczątkować ten w latach 80. z samochodów, które przetoczyły się w Formule 1 w tym czasie. Cóż, wewnątrz McLaren P1 korzysta z tego Materiały bardzo lekkie i bardzo odporne dla praktycznie każdego z narożników: w pływająca konsola środkowa, panele drzwiowe, dach wykończenie wnętrza, tablica rozdzielcza i kierownica Jest on obecny włókna węglowego.

obsesja z lekkością McLarena osiągnie punkt, który To usunięto górną warstwę żywicy włókno węglowe, pozostawiając ją do poszukiwania bardziej naturalny wygląd. Nawet maty, opcjonalnie wyposażone są w specjalnym stanowisku światła.

Siedzenia rodzaj sportu „wiadro”, w mieszaninie Alcantary i skóry, ważą tylko 10,5 kg każda. Jest on używany minimalny piana, zamknięty w warstwie ultracienkim włókien węglowych, a także bardzo małych wsporników. Tymczasem Alcantara i włókno węglowe są również obecne w kole.

McLaren P1, pierwsze obrazy z jego wnętrzaDwa więcej szczegółów zadzwoń na naszą uwagę, biorąc pod uwagę obrazy przekazywane przez McLarena. Pierwszym, który wydaje się być panoramiczny dach; a po drugie, przyrząd cyfrowy Znajduje się za kierownicą, z cuentavueltas w układzie poziomym i wynosi 9000 obrotów na minutę, rodzaju o wzorze 1.

W najbliższych tygodniach, McLaren ujawni więcej informacji na temat swojej nowej bestii. P1, coraz bliżej poznać dogłębnie. Co czekamy.