Ferrari F60 Ameryka, tylko 10 szczęście perełka

Ferrari F60 AmerykaFerrari F60 AmerykaFerrari F60 AmerykaFerrari F60 Ameryka

Nikt nie może zaprzeczyć światową popularność Ferrari. W tym przypadku, znak Maranello obchodzi jego wielki 60 lat w Ameryce Północnej z premierą Specjalna edycja F60 Ameryka.

Ferrari potwierdziła, że ​​tylko obróbka 10 jednostek F60 Ameryce (Wydaje się, że 10 jednostek są już sprzedane). Liczba jednostek, które zostaną wyprodukowane są zbieżne z tymi, które kiedyś włoska firma oferowana również jednym z klasyczne klejnotów Fikcyjny więcej kolektorów, takich jak wybrany przez 275 GTS4 NART Pająk 1967 -cabrio wersja 275GTB4-.

motor który zwiększy Ferrari F60 Ameryka Wiadomym jest, 6.3 V12 zamontowany w środkowo-przedniej pozycji, której moc właściwa nie zostało ogłoszone (w Berlinetta F12, V12 Dało 740 KM i 660 KM w FF). Fakt, że inne oficjalnie znany jest przyspieszenie, zapowiedź, że to wyłączne zamienny z dach płótnie Można dotrzeć 100 kilometrów na godzinę stojąc w tylko początek 3,1 sekundy.

Innym ciekawym elementem Ferrari F60 Ameryka To jest to, że jest w stanie zamknąć pokrywę płótno z prowadzeniem pojazdu, o ile nie przekraczającej 120 kilometrów na godzinę prędkość.

poza kostium Ferrari F60 Ameryka podkreśla jego korpus dwutonowy w niebieski z białe paski, obraz i podobieństwo kilku zespołów wyścigowych Ferrari, z którym uczestniczył w kilku wyścigach organizowanych na amerykańskiej ziemi. poziom bezpieczeństwa i estetycznie, podświetlić Dwa przewróceniu ochronny umieszczony za siedzeniami pokrytymi skórzanymi siedzeniami i konkurencji i jakości materiałów, które są rozłożone wewnątrz.

Możesz być także zainteresowany

- Ferrari 458 Speciale A, najszybszy Pająk Cavallino