Mercedes S65 AMG Coupe, elegancki i luksusowy sportowy

Mercedes S65 AMG CoupeMercedes S65 AMG CoupeMercedes S65 AMG CoupeMercedes S65 AMG Coupe

zasięg Mercedes-Benz jest przygotowany na przyjazd samochodu, który łączy w sobie ekskluzywność i sportowy: the Nowy S65 AMG Coupe. Z silnikiem 6.0 V12 biturbo 630 KM, Ta luksusowa wersja Klasa coupe Ma wszystko, co działo się na to, aby stać się jego własne prawo w jednym z najbardziej spektakularnych samochodów chwili.

W zasadniczych charakterystyk Mercedes S 65 AMG Coupe Podkreśla to również maksymalny moment obrotowy 101.97 MKG, dostępny między 2300 a 4300 obrotów na minutę. Dla typu nadwozia (coupe) i filozofii, tym Ń 65 AMG Coupe Można go uznać za bezpośredniego spadkobiercę CL 65 AMG. W obliczu tego, Mercedes mówi S 65 AMG Coupe Jest o wiele bardziej wydajny, przy średnim koszcie benzyny 11,9 l / 100 km (2,4 l / km Chyba CL 65 AMG), podczas gdy poziom CO2 pozostaje ogłoszonego w 279 g / km. W zakresie prawa ochrony środowiska Unii Europejskiej, sport ten wariant S 65 AMG Coupé jest już przystosowany do przestrzegania normy przeciw zanieczyszczeniom Euro 6.

Mercedes S 65 AMG wewnętrzna CoupeJak zwykle w tego typu supersamochodów, z korzyści wstępne nowy Mercedes S 65 AMG Coupe Nie zawodzi, z przyspieszeniem 0 do 100 km / h, w 4,1 sekundy (0,3 sekundy szybciej niż CL 65 AMG), a maksymalna prędkość jest elektronicznie ograniczony do 250 kilometrów na godzinę.

Zaawansowana, inteligentna technologia

Wśród batalionu technologicznej, która ukrywa pod jego eleganckim i sportowym konstrukcji, Nowy Mercedes S 65 AMG Coupe obejmują systemy, takie jak zawiesiny Magia Body Control interakcję z urządzeniem Skanowanie powierzchni drogi. Trzon zarówno stereoskopowej kamery znajduje się na centralnym lustro z zaskakującą zdolność do przetwarzania obrazu, do tego stopnia, że ​​można analizować ewentualne nieprawidłowości asfalcie być rozpowszechniane. W ten sposób, system wysyła wszystkie zebrane informacje, w celu przygotowania zawiesiny do góry tak, że pojazd stoi każdy z liczników asfaltu z najlepszych ustawień czasowych i zawieszenie. Z obu urządzeń, podpisanie gwiazda zapewnia, że ​​duże dawki komfortu dla pasażerów, gdy pojazd oferuje świetną wydajność sportowego został osiągnięty. W rzeczywistości, regulacja klap są dopasowane w celu zminimalizowania możliwego minimum rolkę ciała.

Mercedes S65 AMG Coupe zewnętrznyskrzynia biegów AMG Speedshift Plus 7G-Tronic Jest ona odpowiedzialna za przeniesienie asfaltowej pełną siłę Mercedes S 65 AMG coupe. Transmisja ta ma trzy tryby pracy: C (Controlled skuteczności) sportowy (S) i ręczny (M). ECO start / stop i stop-start układ silnika jest automatycznie aktywowana po wybraniu trybu C.

konwencjonalny akumulator S 65 AMG Coupe Jest to jon litu (zamiast konwencjonalnych ołowiu), co oznacza oszczędność około 20 kg. Nie po raz pierwszy sportowy pojazd korzysta z baterii tego typu (w niektórych wersjach Porsche 911 GT3 Jest oferowany jako opcja, a obecnie jest właścicielem S 63 AMG / S65 AMG sedan i Megane R.S. 275 Trophy oferują podobne akumulatora).

systemy bezpieczeństwo oprawione w technologii inteligentny napęd Również są służyć S 65 AMG coupe. Przybycie najmocniejszego samochodu chwili podpisania gwiazdy szacowana jest na październik. Ceny na rynku hiszpańskim nie zostały jeszcze ogłoszone (cena wywoławcza w Niemczech w tym podatków jest 244,009.50 euro).

Możesz być także zainteresowany:

- Inteligentne bezpieczeństwo Drive, wideo

- Mercedes S63 AMG Coupe

- Mercedes S63 AMG

http://www.autopista.es/novedades-coches/articulo/mercedes-s63-amg-96154