Buying Guide: mała jednobryłowy Diesel

Buying Guide: mała jednobryłowy DieselBuying Guide: mała jednobryłowy DieselBuying Guide: mała jednobryłowy DieselBuying Guide: mała jednobryłowy Diesel

Istnieje mniejsza, poniżej czterech metrów długości, takie jak Suzuki rozpryskiwaniem i Opel Agila (3,74 m) albo nowych VAG Grupy siedziska mii Skoda Volkswagen Miasto Up¡ (3,56 m ). A samochody segmentu opracowany, aby spełnić miasto jako prawie unikalny, ale z form monovolumen do nadania najwyższej przestronności, ze skromnego pnia, ale wygodne dla czterech głównej scenie. Ale kto chce Minivan Format wszechstronność, więcej przestrzeń wnętrza i pojemność bagażu i poszerzyć swoją ofertę z większymi możliwościami, powołując się na większe opanowanie na drodze i motoryzacji możliwości nie rezygnując z rozmiar treści, w następnym kroku rynku znajdziecie większą liczbę możliwości.

kategoria które wykazały boom w ostatnich czasach, z lekkim posmakiem dalszego wzrostu z nowych marek poszukujących kawałek tortu. MPVs B, z długość wśród długości 4,05 m i 4,10, z których wyróżnia się wyraźnie tylko Meriva o wielkości bliższy Astra Corsa, mimo korzystania z platformy tego ostatniego. Bo reszta to same w proporcje zewnętrzny największego narzędzia, że tylko wyraźnie przekracza wysokość (około 8 dodatkowo cm).

To przekłada się na bardziej użyteczny wnętrze, o szerokości blisko oferując zwartą pięciodrzwiowej, wyraźnie lepszy wysokość, wyższym położeniu jazdy. Nie zarówno podłużna przestrzeń, która w większości przypadków jest nawet niższa o wydrążonym kolana pasażerów na tylnych siedzeniach, ponieważ oni rośnie volumenal tułów i bardziej elastyczne możliwości utylizacja. Wszystko przyjąć rozwiązania ustawić tylną przestrzeń, dając większą objętość do bagażnika lub tylnych siedzeń jak jest to wymagane, z siedzenia wzdłużnie, które mogą być składane na plecach lub w całości, w połówkach, tomy ukryte pod podłogą i górnej tacki, które są łatwo usuwane wykorzystać wysoką ziemi.

wersje wysokoprężnenajbardziej poszukiwane i, w sumie, to wariant znaleźć wokół 90 CV wiąże się doskonale z jego filozofii. I ceny od 14.000 euro, z możliwością zysk w żadnej zniżki zdarzeń PIVE planu.

C3 Picasso 1,6 HDI / 90

Citroën C3 PicassoCena od 17,260 euro

Silnik: 1.6 92 KM

Wydajność: 4,2 l / 100 km

Porter: 430-560 litrów

Twarze ostateczną cyklu po osiągnięciu na rynek w 2008 roku, poddane restyling rok temu aktualizować swój wizerunek i poszerzyć możliwości sprzętu. ma cztery silnika, dwa HDi (92 i 115 KM) dwa VTi benzyna (95 i 120 KM), który łączy się z różnych poziomów wyposażenia. wynik bardzo wygodne, z MORON bardzo miękkie zawiesin, przesuwając zwinność w mieście i szybko na drogach szybkiego ruchu, jest węższy w bardzo krętymi ścieżkami.

tylna ławka To jest przesuwny 14 cm podłużnie, co pozwala na zwiększenie pojemności dla niektórych i ciekawy 430 litrów, do 560.

na rzecz: Komfort jazdy i modułowość tułowia.

licznikRoll ciała i trzymając przednie fotele.

Fiat 500L 1,3 Multijet / 85

Fiat 500LCena od 17.000 euro

Silnik: 1.3 85 KM

Zużycie: 4,5 l / 100 km

Porter: 410-505 litrów

Nie ma nic wspólnego z 500L 500, model, który stoi tuż Wręcz przeciwnie, przez posiadające wewnątrz Broad Owocem kształtów ciała przeznaczonych do tego celu, wielkie możliwości zamieszkania i bagażnik o dużej objętości. Poza tym wiele miejsca, wykazuje duże dawki wszechstronność w konfiguracji, z przesuwnym w kierunku wzdłużnym tylnego siedzenia, przy czym możliwość podzielenia go na dwie połówki asymetrycznych skonfigurować wiele możliwości przestrzeni, opiera się na wykorzystaniu chcemy dać do przemieszczeń, priorytetów obciążenie lub przestronności. Z właściwego zachowania, nie pokazano bardzo precyzyjne pokonywanie zakrętów, z bardziej wyraźnym rolki i ograniczoną sprawność przeciwko rywalom.

na rzeczModułowość tułów i livability.

licznik: Mocne czuć na niskich obrotach. Poziom hałasu wnętrz.

Ford B-max 1,6 TDCi / 95
Ford B-MaxCena od 18,350 euro

Silnik: 1.6 95 KM

Zużycie: 4,0 l / 100 km

Porter: 370 litrów

Na platformie Fiesta, Ford opracował ten oryginalny narzędzia formatowania MPV. Model funkcjonalny, który przynosi cechą Drzwi przesuwne tylne systemu, który umożliwia ogromną lukę ponad metr szeroki, ze względu na brak środkowego słupka, aby uzyskać dostęp do tylnych siedzeń z maksimum komfortu i minimalny wysiłek, jazdy na tylnych siedzeń łatwo rozłożyć obciążenie. Jego uwagę większy wysiłek manipulacja z dwoma drzwiami przesuwnymi od wewnątrz z uwagi na jego ciężar. Ponadto B-Max oznacza skuteczność wykazaniu swojej ramka Droga, z bardzo precyzyjnego dotyku i kierownicy solidny bieżnik krzywa.

na rzecz: Łatwość dostępu do nośnika i zachowania.

licznik: Zarządzanie złożonymi przesuwnymi drzwiami od wewnątrz. Elastyczność nad pozostałymi rywalami.

Hyundai ix20 1,4 CRDi / 90
Hyundai ix20Cena od 17,740 euro

Silnik: 1.4 90 KM

Zużycie: 4,5 l / 100 km

Porter: 470-565 litrów

Po zniknięciu Matrix, Hyundai nie mają w swoim zakresie na naszym rynku kogokolwiek. Z ix20 odzyskuje tego formatu, dzieląc platformę używanego w Kia Venga, bardziej wyspecjalizowane w tym formacie. z 4,10 m długości, Wykorzystaj maksymalny przestrzeń wnętrza, zaoferować naprawdę przestronne wnętrze, w proporcji najlepszy rozmiar ciała z jego sobowtór, Kia Venga. Jest to zgodne z przedstawicielami tej kategorii wg elastyczność, są ruchome tylne siedzenia na długości 14 cm indywidualnie na dwie połówki, tak samo jak podczas składania oparcia.

na rzecz: Wykorzystanie przestrzeni i objętości bagażnika.

licznik: Nieskomplikowane i powolne odzyski silnika.

Przyjdź Kia 1.6 CRDi / 116

Kia VengaCena od 19,606 euro

Silnik: 1.6 116 KM

Zużycie: 4,4 l / 100 km

Porter: 470-565 litrów

Kia naprawdę ma dwa suceptibles samochody należą do tej kategorii, z odnowieniem dusza, Teraz w jego druga generacja. Ale to z bardziej swobodna i młodzieńczy projekt i linia MPV mniej wyraźny, ani oferuje zwykłe wnętrze elastyczność tego segmentu. Jeśli odpowiedź na wszystkie te warunki przyjść, oprócz projektowania zróżnicowana wnętrze i obraz zewnętrzny z aktualnym językiem projektowania marki, która wyraźnie odróżnia model bliźniaka Hyundai oferuje szeroką gamę silników rozłożone inaczej. Składa się z wariantem 90 KM benzyna, w diesel Istnieją dwie opcje 1.6 115 i 128 KM, nie oferując silnik 90 KM 1.4. To wyróżnia się jako ix20 do stosowania wewnątrz i doskonałej tylne siedzenie przesuwny wzdłuż na pół.

na rzecz: Komfort jazdy i modułowość tułowia.

licznikRoll ciała i trzymając przednie fotele.

Nissan Note 1.5 dCi / 90

Nissan NoteCena od 16.000 euro

Silnik: 1.5 90 KM

Wydajność: 3,6 l / 100 km

Porter: 325 litrów

druga generacja Nissan Note, nowoczesny obraz, który jest również przeniesiono do wnętrze proste i funkcjonalne, z którym towarzyszą instrumenty diod do promowania bardziej wydajnego jazdę. tylna ławka porusza podłużnie i oparcie są zagięte części. tułów, bez bycia bardzo duża, ofertami bardzo regularne kształty, o schowek pod podłogą 42 litrów utrzymać zasłaniany grudek. wchodzić systemy wspomagania napędowy niezwykłe w tym segmencie, pas ostrzegawczy odejście lub sąsiedztwo pojazdu bocznym kamery kontrolować środowisko organizmu manewrowanie lub Zaawansowany system łączności. w diesel Ta wersja wyłącznie oferty 1,5 dci 92 KM, niski pobór mocy i doskonały akcent.

na rzeczTechniczne systemy napędowe pomoc i łączność. Zachowanie.

licznik: Suchy zawieszenie. Kilka opcji dostępnego sprzętu.

Opel Meriva 1,3 CDTI / 95

Opel MerivaCena od 19.065 euro

Silnik: 1.3 95 KM

Zużycie: 4,5 l / 100 km

Porter: 395-460 litrów

Podobnie jak w B-Max, Meriva oferuje system otwieranie drzwi oznakowanie jego osobowości, w tym przypadku w przeciwieństwie do przednich drzwiach otwartych. faworyzować lepiej Dostęp do wnętrza, Mimo iż zarząd od wewnątrz jest nieco mniej wygodne niż tradycyjne. Siedzenia mają niezależna regulacja wzdłużna i pochylenie oparć, Jest dzięki czemu łatwo przyjąć wygodną pozycję lub zestaw tylnych siedzeń stosownie do potrzeb każdej chwili. Jest to największa kategoria, z 4,30 m długości, co znajduje odzwierciedlenie we wnętrzu we wszystkich jego wymiarach. Droga jest bardziej komfortowe niż skuteczne, z Moc trzy kroki dla wariantów diesel: 95 KM 1.3 i 110 1.6 i 136 KM.

na rzecz

licznik: Otwieranie i zamykanie tylnych drzwi od wewnątrz.