2015 Hyundai Veloster przybywa

2015 Hyundai Veloster przybywa2015 Hyundai Veloster przybywa2015 Hyundai Veloster przybywa2015 Hyundai Veloster przybywa

Minęło prawie cztery lata od Hyundai Veloster empezase do sprzedaży w Hiszpanii, logiczny na to czasu teraz z aktualizacji zarówno w projektowaniu oraz w odniesieniu do dostępnego sprzętu.

Unikalna coupe Koreańska marka, która ma dwoje drzwi po stronie pasażera i jedynym na stronie kierowcy, Otrzymał kilka zmian w obrazie. W swoim organizmie podkreśla inkorporacji Nowa osłona chłodnicy, Oprócz nowe opony lub reflektory ksenonowe.

Wewnątrz są włączone wyższa jakość materiałów do wygrania w obecności, chociaż w ogóle konstrukcja wygląda po prostu zdenerwowany. To właśnie wersja Turbo z 186 CV, które skupia więcej wiadomości, podkreślając wprowadzenie kilku nowych fotele typu „wiadro” perforowana kierownica skórzana, nowe oprzyrządowanie oraz system "Flex Steer ' dla kierunku (z trzema rodzajami pomocy) plus możliwość dostosowania wnętrza z Nowy kolor wnętrze „Orange”.

Nowy dwusprzęgłową

Veloster Turbo twierdzi znajomy sześciobiegową manualną skrzynią biegów, ale teraz można również poprosić o nowy automatyczny podwójnym sprzęgłem DCT marka nazywa 7, bardziej rozwinięte niż DCT sześciobiegową które wciąż znajdują się w Veloster GDI 140 KM. To również może wziąć podręcznik.

Nowa zmiana 7 DCT wersja Turbo ofert różne tryby użytkowania. Operacja D jest w pełni automatyczny, podczas gdy kierowca nie dotyka krzywki, ale jeśli używasz będzie im przejść do trybu ręcznego na kilka sekund. Jeśli pójdziesz od D do sportu, Można zmienić jeden lub dwa biegi w dół od razu, w zależności od tempa, które nosimy. Potem, bez dotykania cam będzie działać w trybie automatycznym z zarządzania sportowego; ale jeśli zdecydujemy się skorzystać z krzywek trafi do odpowiedzieć w pełni manualna i nie powróci do automatycznego jeśli nie umieścić z powrotem dźwignię w D.

Veloster Turbo 186 CV 7 DCT idzie od 0 do 100 km / hw niewiele ponad 8 sekund, a jego prędkość maksymalna wynosi ponad 215 km / h, ogłaszając Średnie zużycie 7,1 l / 100 km. Obecnie nie istnieją żadne ostateczne ceny 2015 Zakres Veloster, ale od Hyundaia my wykazały, że wariant Turbo wyposażona Może to być około 32.000 euro.