Jaguar XF Sportbrake 2017: Wszystkie zdjęcia i dane

Nowy Jaguar XF SportbrakeNowy Jaguar XF SportbrakeNowy Jaguar XF SportbrakeNowy Jaguar XF Sportbrake

Światowy numer jeden gracz w tenisa, Andy Murray zostało zlecone ujawni Nowy Jaguar XF Sportbrake 2017. Jaguar zna standard osiąga odnawiane przestronność wnętrza i pień przestrzeń, zachowując te same wymiary jak jego poprzednik. Nowy Jaguar XF Sportbrake trafi na rynek z pięciu silników, z których cztery są diesel i benzyna, To jest jego cena bazowa 45,600 €.

Nowy Jaguar XF Sportbrake 2017 Przedstawia on atrakcyjny ciało znajomy. Wraz z nim, Jaguar chce zaoferować samochód, który wygodne podróżowanie na długich dystansach bez poświęcania sportowy charakter tego punktu o markę angielskiego. Aby to zrobić, Jaguar za stosowne włączyć samopoziomujące tylne zawieszenie powietrze wszystkie jego wersje, zapewniając dobre i wyważone dynamikę jazdy niezależnie od obciążenia. Do tego należy dodać, że rozkład ciężaru około 50:50, według brytyjskiej marki.

Jaguar XF Sportbrake 2017Jedną z mocnych stron Jaguar XF Sportbrake 2017 jest Twoja przestrzeń wnętrza. Pomimo pomiaru sześć milimetrów mniej niż jego poprzednik (w sumie 4.95 m długo) Rozstaw osi został wydłużony o 51 mm, co pozwala na uzyskanie miejsca z tyłu i ma ładowność 565 litrów miejsc. Ponadto, Nowy dach panoramiczny To pozwala na więcej światła wewnątrz, pozostawiając więcej miejsca na tylnej wysokości siedziska.

Jaguar XF Sportbrake 2017: Dodatkowe pasemka

Jeżeli wyposażenie Jaguar XF Sportbrake 2017 nie sądzę wystarczająco zawsze można dodać niektóre z jego najwybitniejszych wyborów. Jeśli chcemy podróżować z dodatkowego komfortu i bezpieczeństwa, możliwe jest, aby mieć napęd na cztery koła i konfigurowalne Dynamics system, który pozwala kierowcy dostosować do własnych potrzeb na kierownicy, przepustnicy i skrzyni biegów. Do tego musimy dodać Adaptive Dynamics, który utworzenia zawiesiny w szczegółach.

Ponadto, możemy dodać system bezpieczeństwa, który analizuje gesty kierowcy pod kątem oznak senności i ostrzec go, że potrzebuje przerwy i bransoletkę, która służy jako klucz do odblokowania i uruchomić pojazd, koncentruje się na tych kierowców, którzy chcą uprawiać sport i obawy utraty jego kluczyki.

Jaguar XF Sportbrake 2017Jaguar XF Sportbrake 2017: Silniki

Jak już wspomniano, Jaguar XF Sportbrake 2017 cechy cztery opcje Diesel i jedną z benzyna. Wśród wersjach wysokoprężnych znajdziemy napędowych 160 KM (Z ręcznym lub automatycznym przekładni i napędu na tylne koła) 180 KM i 200 KM (Zarówno z automatyczną skrzynią biegów i wszystkich opcji koła napędowego w pierwszej serii i jej najpotężniejszego wersji) i V6 300 KM (z tylnego koła i automatyczną skrzynią biegów).

Jeśli chodzi o jego wersja benzynowa. Jaguar XF Sportbrake będzie miał śruby 250 KM z napędem na tylne koła i automatycznej, przy maksymalnym przyspieszeniu 241 km / h i dochodzi do 100 km / h od zera w 7,1 sekundy.

Możesz być także zainteresowany

- Jaguar F-Pace 2018: większa moc i mniejsze zużycie dla angielskiej SUV. Cokolwiek staraliśmy!

- Jaguar XE SV Projekt 8: Jaguar koniec historii

- Alfa Giulia przeciwko Audi A4, BMW serii 3, Jaguar XE, Lexus i Mercedes klasy C