Seat Ibiza 2015: bardziej wydajny, technologicznych i personelu

Seat Ibiza 2015Seat Ibiza 2015Seat Ibiza 2015Seat Ibiza 2015

wielki sprzedający Seat Leon, obok znanych i popularnych Ibiza, odnawia się w 2015 z dodatkiem kilku nowych funkcji, które dają się jeszcze bardziej atrakcyjne, jeśli to możliwe. to aktualizacja Ibiza To premiery w Barcelona Motor Show, jest niewątpliwie jedną z gwiazd tego samochodu pokazy.

Pierwsze jednostki Seat Ibiza 2015 Będą one dostępne w hiszpańskich dealerów późnym latem. Jest to ostatnia aktualizacja Ibiza przed przewidywanym piątej generacji? Wszystko wskazuje na to tak. Tymczasem, ta autentyczna „bestsellerem” pierwszy zakład najszerszy łączność, z przyjęciem najnowszych Systemy multimedialne Easy Connect, które pozwalają szybsze przeglądanie, dokładne i wyższe rozdzielczości grafika plus Pełna integracja i połączenie ze wszystkimi rodzajami smartfonów z Androidem i iOS Dzięki zastosowaniu Link Lustro najnowsza ewolucja systemu.

Stylistyka zewnętrzna Seat Ibiza 2015 Pozostaje praktycznie żadnych istotnych zmian, nieznacznie zmodyfikowanych form reflektory typu LED światła do jazdy dziennej również oferowany z stop z 16 do 17 cali Nowa ustawa. Ze swojej strony, ciało będzie liczyć z dwóch nowych kolorach: Blue Moon i Czerwonego Chile.

więcej personalizacja

wewnątrz Ibiza 2015 Tak to jest o bardziej znaczące zmiany, z przeprojektowanie Deska rozdzielcza, konsola środkowa i niektóre inne elementy deski rozdzielczej. Opcje personalizacja przy wyborze kolorów i materiałów we wnętrzu rośnie w swojej ofercie, dzięki dostępności nowych Zestawy kolorów, który łączy w sobie elementy różnych kolorach wnętrze pasujące do bardzo konkretnych części powierzchowność (Niektóre rodzaje opon, na przykład, będzie oferowany z dwukolorowym wystrój).

Seat Ibiza 2015

więcej efektywności

Zakres mechaniczny Seat Ibiza 2015 To jest już przystosowany do standardu zapobiegającym emisji zanieczyszczeń Euro 6. Jako nowość, jest mile widziany w oferowaniu benzyna nowy silnik Trzycylindrowy 1,0 z poziomami mocy 75 CV (Wersja atmosferyczne) oraz 95 i 110 KM (W wersji z turbodoładowaniem TSI). Dla sprawnej wersji 1,0 TSI Ecomotive 95 KM, napięty poziomy zużycia i emisji są ogłaszane 4,2 l / 100 km i 94 g / km CO2, odpowiednio. Innym ciekawym silnik i wcześniej znany jako tetracilíndrico 1,4 ACT 150 KM, System inteligentnego dezaktywacji cylindrów, przynosi więcej nowoczesność wydajnością dzięki tylko 4,7 l / 100 km łączne zużycie zatwierdzony.

w dostawie diesel, Ibiza 2015 odbiera Nowy 1.4 TDI 75 KM, dla których hiszpański firma ogłasza mieszaną zużycie paliwa wynosi tylko 3,4 l / 100 km i poziom emisji 88 g / km CO2. Diesla innych wersjach 90 i 105 KM w żadnym przypadku nie może przekraczać 3,8 l / 100 km średnie zużycie. Aby zapewnić jeszcze większą wydajność do pełnego zakresu Ibiza odnowionym, we wszystkich wersjach, czy benzyna lub diesel, wprowadzić system start start / stop oraz automatyczne wyłączenie silnika.

Chassis & Safety

Ibiza 2015 Zdarza się, aby mieć nowe parametry operacyjne wspomaganie kierownicy i układ zawieszenia, z nową regulacją w amortyzatory i stabilizatory. Dynamiczny układ napędowy Napęd Seat profilu, z dwóch trybów pracy -Comfort i Sport- może zmieniać tłumienie regulujący dla każdego rodzaju przewodnika.

Wśród nowych Systemy bezpieczeństwa i asystentów jazdy, Ibiza 2015 zdały Detektor zmęczenia i zmęczenie, z jednej strony, a z drugiej strony, Automatyczny system hamowania multicolisión, hamowania i automatycznie spowalnia samochód po wypadku, by odprowadzić pozostałe energii kinetycznej.