Nowy Hyundai i30, teraz z nową wersją turbo 186 KM

Nowy Hyundai i30Nowy Hyundai i30Nowy Hyundai i30Nowy Hyundai i30

Jeden z najlepiej sprzedających Hyundai dzisiaj i30 (jest drugim najlepiej sprzedającym się modelem w Hyundai ix35 za Hiszpania), jest aktualizowana do następnego marca, gdy jej druga generacja otrzymać swój pierwszy lifting. Estetycznie nie znaleźć wiele zmian: najważniejsze są na atrapę chłodnicy z nowa krata sześciokątny, oraz stop, w swoich rozmiarach 16 i 17 cali zostały przeprojektowane. Organizm odbiera także Trzy nowe kolory: Biały „Polar” pomarańczowych „Karmel” i czarny „Jet”.

Trzy wersje i30 Hyundai -five drzwi, trzydrzwiowa, a także zapoznać się zmiany w część mechaniczna. Wszystkie silniki teraz zgodne z przepisami zanieczyszczeniom Euro6, z uprawnienia w zakresie od 90 do 186 KM. w diesel, wysłać silniki czterocylindrowe: A 1,4 90 KM i 1.6 110 i 136 KM, osiągnięcie lepszego zużycie rekord 3,6 l / 100 km i 94 g / km CO2 na emisje.

Nowy Hyundai i30 Turbo

W zakresie silniki benzynowe Okazało się, że największe zmiany. Podstawowymi mechanika 1,4 litra, to jest całkowicie nowy, lżejszy, bardziej wydajny i teraz 100 KM moc, gdy silnik 1,6 litra stany 120 KM. Wszystkie te mechanizmy są pogoda, z Zatrzymanie systemu” & Go ' i System zarządzania alternatorem (AMS), zastrzegając turbo znaków dla nowej wersji, która towarzyszy tej „restyling”.

Nowy Hyundai i30 także nie przegap mianowania pięcioletnią gwarancją oferowaną przez południowokoreańskiej marki w swoich modelach. Technicznie rzecz biorąc, zaktualizowane i30 zastosowano system ostrzegania w parkingu wyjścia, reflektory biksenonowe lub ulepszonego systemu inteligentnego parkowania.

Nowy Hyundai i30 Turbo

Nowa wersja Turbo

powieść Hyundai i30 Turbo jego część 1.6 Silnik TGDI Znamy już Veloster Turbo iz taką samą mocą i samej pary: 186 KM i 27 MKG. Jest to również związane z nowy automatyczny podwójny pazur siedem-biegowa (Które zastępuje stary konwerter momentu obrotowego shift sześć-Speed), transmisja jest dostępna także dla mechanicznego 1.6 Diesel jako opcja. Przyspiesza od 0 do 100 km / h 8 sekund i osiąga 219 kilometrów na godzinę.

Zaprojektowany i opracowany w siedzibie sztuki Hyundai w Rüsselsheim, Niemcy, a opracowane w Nürburgring, Hyundai i30 Turbo jest również wyposażony w charakterystyczny które dają go do większy sportowy: Począwszy od 18-calowe koła, sportowe zawieszenie lub Specyficzne ustawienia kierunku; poprzez Nowa osłona chłodnicy, czerwonymi akcentami w przednich i tylnych zderzaków, LE beaconsD przód i podwójna rura wydechowa tylny; aż do sportowe fotele przednie, czerwone akcenty i sportowy Instrumenty w kokpicie.