Nowy Mercedes SUV przybyciu: GLA, GLB, EQ …

Nowy SUV Mercedesa: G przybyciuNowy SUV Mercedesa: G przybyciuNowy SUV Mercedesa: G przybyciuNowy SUV Mercedesa: G przybyciu

W ostatnich Frankfurt Motor Show grał pokaz mocy. I zapewniam cię, że się udało. jego Mercedes-AMG Projekt ONE Stał się jednym z najbardziej cenionych modeli pokoju, który również grał omówić przyszłość. I najbliższa przyszłość. A co przyszłość. EQ, gama modeli elektrycznych, Jest już w toku i Koncepcja EQ pozostawia już jasne, że Mimbres są „gotowe” tak że ten płodny zakres zobaczyć światło. Obiecują nie mniej niż dziesięć zintegrowane w tym zakresie w ciągu najbliższych kilku lat samochody, wśród których znajdują się co najmniej dwa warianty będą ciało SUV: Kompaktowy i inne duże rozmiary -te below- rozmowa o nich ... Dobra, jesteśmy na początku następnej dekady i jeszcze kilka lat, ale w międzyczasie, ich „g” bardziej konwencjonalna Mercedes przeżyją wielką ewolucję. Toca melodia jego produkty, Aktualizuj architektur, Optymalizuje zwraca również i przede wszystkim zwiększenie podaży. Dziś w otoczeniu nie tylko jego niemieckich rywali, ale takie marki jak Alfa Romeo lub Jaguar i Land Rover, które nadal wzbogacać ofertę. I tak wiele ruchu, Mercedes Ma wielki plan na najbliższe lata. Są to nowy SUV przyjazd Najbliższe lata.

Mercedes GLA. Dotknąć rozliczania nowych baz

Obok Mercedes GLC, GLA kompaktowy SUV jest drugim sprzedaży SUV większą wagę na rynkach, gdzie jest obecny, a pierwsza na rynku hiszpańskim. Od momentu powstania, został zyskuje wsparcie w swoim własnym znakiem firmowym -customers klasy A i zwłaszcza poza dzięki szerokiej gamie konfiguracji, która oferuje także stosunkowo prostą podwozie i silniki, umożliwiając dostęp Mercedes SUV po cenach znacznie konkurencyjna. chociaż Niedawno odnowiony i poprawie -tutaj mieć test ostatni model- jej zupełnie nowa generacja zaczyna się kształtować na zgłosić się i sprzedany w 2019. To nie jest, nie mówiąc już o czystym kontem, ale ten model i wszystkie jego pochodne Mercedes klasa A, CLA, itp. że nadszedł czas, aby dać, przemysłowo mówiąc, to duży krok naprzód, zwalniając tym samym zupełnie nową architekturę, która zapewni większą elastyczność i play i zakres przy podejmowaniu różnych wersjach i łączenia różnych części mechanicznych. tak więc, nie będzie widać znaczną zmianę w wygląd zewnętrzny nawet pod skórą, należy przyjąć następną platformę GLA MFA2. więcej lekkość, więcej bitwa, wyższy szerokość toru, więcej przestrzeń kabiny, objętość i obciążenie mechaniczne. Chociaż postacie pozostaną continuistas, obok GLA również zyski głośności nabyć więcej obecności SUV. W środowisku będzie obracać projekt i koncepcję bliżej do klasy C i E, z dużą ilością wyświetlacze cyfrowe -optional- bohaterowie box lub deski rozdzielczej zegarów. Ale GLA będzie mieć więcej niespodzianek, a nie tylko mechaniczne. Wystarczy zmienić paragraf i zobaczyć.

Mercedes SUV przyszłośćMercedes GLA Coupé. peer

BMW już nauczył zęby X2, Jaguar dysponuje już E-PACE gotowy do startu, Audi nie przegapisz swoją wizytę Q4... Mercedes nie jest chętny, aby zrobić miejsce dla konkurencji. GLA na przyszłość i na tej samej linii co GLC i GLE, kompaktowy coupe zdefiniować wiele więcej mięśni i dynamiczną sylwetkę który, tak, będzie kierować uwagę w charakterze wnętrz. Nie oczekuje się nawet konkretną strojenie ani wybór najlepszych silniki zakres GLA, gdzie, nawiasem mówiąc, wiadomości z wyprzedzeniem. Chociaż nie będzie nadal synergie z Renault dla Diesel mała, GLA będzie miał własny silnik premierę w klasie E, nowoczesny i wydajny 2,0 litrów doskonale przystosowane do dostosowania platformy poprzeczny silnik i uprawnień 150-190 CV, podczas przerw benzynowych my tylko filtr cząstek o znanych silników, ale także jeden wylądował 2,0 litra nowej generacji pierwotnie zaprojektowany do korzystania z technologii 48-woltowy.

Mercedes GLB, A GLA siedem?

W zasadzie tak, ale z własną nazwą. będzie mierzyć około 4,55 m długości, ale nie "powinny być spożywane" GLC, znacznie mniej. Będzie to siódmy wariant pochodzi z platformy MFA2 jak już mówiłem, miał premierę GLA, w szczególności jego Maksymalna ekspresja wymiarowo mówić. Większa funkcjonalność w porównaniu do GLA powoduje nie tylko w wyższa całkowita objętość, ale wyraźnie wyższa pojemność, licząc, w zależności od wersji, z trzecim rzędem siedzeń. wersje są również oczekiwać więcej "off-road" GLA "rozpylone" z zawiesin i koła połączonego konkretnego rozciągania 4MATIC i elektronika z określonym trybie do jazdy off-road gwarancji.

Mercedes GLC, z powrotem do ostatniej śrubki

Chociaż Mercedes GLC nie zawiedzie się rozwijać w zakresie konstrukcji, wyposażenia i silników, a nie dopiero w następnej dekadzie, kiedy doświadczy Zmiana pokoleniowa „prawdziwy”. I będzie zintegrować obecnie najważniejsze dla modelu Mercedes, w -generation C Klasa W206-. będzie skakać po obu modeli do MRA2 modułowa architektura, Ewolucja prąd MRA -Real Wheel Arquitecture- przyniesie nie tylko Nowe materiały lub mniejsza masa, ale także większa elastyczność, aby pogodzić różne technologie napędowe, Łącznie plug-in hybryd z maksymalnie 200 km autonomii pozostawiają swobodę w pełni elektryczny przyszłość EQ. Również włączyć AMG V8 poprawie, chociaż pomiędzy dwoma skrajnościami s, wielki rozgłos silników czterocylindrowych w benzynie i oleju napędowym, bez brakujących mianowania lub nowy 6-cylindrowy -Tutaj masz wszystkie informacje o nowej rodziny silników lub Mercedes- niepublikowane technologie transmisyjne.

Mercedes SUV EQ przyszłośćZakres EQ SUV, "inni" G

Na podstawie EQ Koncepcji, A SUV będzie pierwszym z EQ aby szybko uruchomić. za pomocą parę silników elektrycznych, po jednej osi, Oferuje on napęd na wszystkie koła dostępny różne tryby jazdy zmiennym, oprócz innych parametrów, rozkład obu silników siła przenoszona do każdego pociągu, który można osiągnąć nie tylko wysoką wydajność i sprawność na drodze, ale także wysokim ustępliwość na skomplikowanych powierzchniach lub, jeśli to konieczne utworów, off-road. nie, żadne nowe modele będą wysoce wyspecjalizowany zakres poważnych przygód, ale doda wszechstronność zastosowania dotyczące organów salony pochodnych. Będą wykorzystywać litowo-jonową nowej generacji z blisko pięćset kilometrów autonomii. Mówi się, że cena wywoławcza nieznacznie powyżej 40.000 euro. Później, EQ-E SUV, że GLE podobne proporcje pokaże drugie opakowanie silnik i bateria są dostępne dla tej nowej serii.

Możesz być także zainteresowany:

Najlepszy SUV salon Frankfurt kupić i

Te „inne” nowe Mercedes 2020

Roadbook VW aż 2022