Będzie to obok Audi A8 przybędzie w tym roku

Audi A8 2017, przeznaczone dla Chin i reszta świataAudi A8 2017, przeznaczone dla Chin i reszta świataAudi A8 2017, przeznaczone dla Chin i reszta świataAudi A8 2017, przeznaczone dla Chin i reszta świata

Musimy zobaczyć zderzaki, grill i reflektory przyszłość Audi A8, więc pokazujemy rekreacji komputerowe wykonane przez naszego specjalistę, ale Audi opuścił nas zobaczyć i dotknąć ich wewnętrzne: ramę Ma ona na celu zwiększenie komfortu na nowy poziom. Oczywiście, z jego technologia ASF (od "Audi Przestrzeń Budowa") Płytki kombinowane, belki i węzły, choć całkowicie zmieniony. I zakładamy, że główne linie Audi Prologue koncepcji zaznaczyć, że główne kierunki projektowania.

Wewnątrz Audi Prologue Concept, który zapowiada wnętrze Audi A8

Audi A8: Call Me wielomateriałowych

Wszystko jest gotowe, aby dać przycisk start w zakładzie Neckarsulm (Niemcy), gdzie będzie występować ponownie Audi A8, jego czwartej generacji, które docierają do klientów po lecie.

Tam, obok nagich ciał Audi A8, Audi specjalistów materiałowych i lekkiej konstrukcji wyjaśnili nam, jak nowy samochód będzie tak rewolucyjne, że Mieli zbudować nowy body shop, gigantyczny nowy budynek, w którym współistnieją Roboty 500 i 500 operatorów. Audi A8 jest wciąż aluminium, ale formalny problem: 58 procent ciężaru ramy jest aluminium A8. A reszta? Jeżeli słupek B i stalowy jest umieszczony w trzeciej generacji Audi A8 bieżącym poprawić odporność na uderzenia bocznego, czwarta generacja A8 To zajmie 40 procent stali. Z doświadczeń sportowych Audi R8, zrozumieć możliwości włókna węglowego i jest to trzeci materiał staje się częścią klatki Audi A8.

Stal i reprezentuje 40 procent masy ziemi Audi A8, aluminium zyskuje

Mniejszość, tylko 2,7 kg, włókna węglowego osiąga dużą serię do płyty oddzielającej komory bagażnika i która jest tego samego kawałka co tylnego zasobnika. Czwarty jest magnez, który jest używany w odniesieniu do klasycznego elementu odpowiedzialnego za mocowania baszty zawiesiny znane w samochodach wyścigowych. nauseum ogłoszenie słyszeliśmy, że ważną rzeczą jest umieszczenie odpowiedniego materiału w odpowiednim miejscu.

Audi A8, nowy standard w komforcie

Audi chce dostać komfort nigdy nie widział. Wierzą, że Jest obecny wymóg klientów. Które nie służą wyrafinowanych zawieszeń lub wprowadzanie izolatorów, zanim to dostać bardziej sztywna możliwe. Tylko wtedy będzie zapewnienie, że koło nie osiąga niepożądane wibracje, na Ciało nie wstrząsnąć i wytwarzają dźwięki, zawieszenie faktycznie działa z dokładnych kątów zgodnie z projektem. W tym celu materiały sztywności zostały wybrane, nawet gdyby nie było na nowo metod budowlanych. Mówią, że dostał, i że przyszłość Audi A8 będzie miał 24 procent sztywniejsze niż prąd Audi A8, ale bez określania wartości.

Nowe metody konstrukcyjne umożliwiają bardziej obfite wydrążony drzwi

Elektryfikacja jest również wygoda

Nie wystarczy myśleć o strzelanie bez hałasu, wibracji, niewzruszony ... staromodny. Wielokrotnie przypominały nam o potrzebie ramie w stanie pomieścić i chronić baterie, bo kiedyś znany sprawnego przepływu elektrycznego samochodu, komfort słowo przychodzi inny wymiar. Audi A8 stara się to wykorzystać, ale nie ujawnił jakiego stopnia. Możemy podejrzewać, po obejrzeniu pojęć takich jak Audi Q8 Sport Concept, który został zaprezentowany na targach Detroit Motor Show. Ważne jest, aby myśleć, że mimo iż nie zostały one napisane jakie konkretne modele objawiały się wszystko Dowiedziałem się z Audi A8 przejdą do innych segmentach Audi. Może to oznaczać, że przyszłe modele, takie jak Q8, e-tron, przyszłość A6 i A7, na przykład, mają wiele wspólnego z tym, co widzieliśmy. Klejenia, wkrętów, spawanie laserowe, nity, tablocked, itp, nie mniej niż Czternaście łączące metody w nowym Audi A8, zbiór tecnolgías że pozostawia konwencjonalnego spawania innych samochodów jako marginalne. I po tym wszystkim, tak wiele wysiłku i nowych materiałów, przyznać, że rama o wadze 50 kilogramów więcej niż przed. To może oznaczać tylko jedno: Ile komfort nie dostał Audi A8, jeśli na to zaakceptowali dokarmiać!


Możesz być także zainteresowany

Wszystkie samochody Audi nadchodzi: SUV, elektryczne ... więcej

Audi A6 2018: nowa generacja o