BMW M5 2018: pierwsze zdjęcia z przyszłego napędem na wszystkie koła M5 …

Pierwsze obrazy przyszłego BMW M5 2018 ... najbardziej bestialski Saloon.Pierwsze obrazy przyszłego BMW M5 2018 ... najbardziej bestialski Saloon.Pierwsze obrazy przyszłego BMW M5 2018 ... najbardziej bestialski Saloon.Pierwsze obrazy przyszłego BMW M5 2018 ... najbardziej bestialski Saloon.

Jedną z innowacji, które BMW pokaże nam w nadchodzącym Frankfurt Motor Show jest przyszłość BMW M5 opracowane w ostatnich 5 Seria G30... ale już teraz możemy zobaczyć, jak to będzie. W www.bmwblog.com napisali kilka zdjęć z filmu, który został wyciekły na chińskiej stronie internetowej, gdzie można zobaczyć tylko sposób z pewnością będzie obok BMW M5.

Na pierwszy rzut oka widać, że nowa BMW M5 Ma paragolpes przód Korki dno z większych instalacji wentylacyjnych w innych wersjach serii 5. Podobnie, jak pokazano, listwami z charakterystycznych "podwójna nerka" BWM Są pomalowane na czarno. paragolpes tylny Prezentuje nowy projekt, z funkcji, które zwiększają sportowy charakter M5, wzbogacone o podwójne rury wydechowej i centralny dyfuzor. I nie przegap dyskretny spoiler na pokrywie bagażnika. płetwy również wydają poszerzony w porównaniu do innych wersji serii 5, a także obręcze Są one specyficzne. Efektem końcowym jest sportowy i elegancko zaniżone, ale nie daj się zwieść.

BMW M5 2018 Frankfurt Motor ShowKilka tygodni temu dowiedzieliśmy się niektóre z cech technicznych przyszłego M5 ... to przerażające. To pozostała blok V8 Twin Turbo 4.4, ale moc wzrosła do 600 KM (Wcześniej 560 KM). Również zyskuje relacja nad zmianami, które nie jest już DKG podwójny pedał sprzęgła, ZF Steptronic konwerter momentu obrotowego 8 Prędkość. Ale najbardziej uderzające będzie nowy transmisja.

Chociaż puryści spowodować iść wbrew naturze i historii M (wyklucza SUV X5 i X6) BMW On dał niemal obowiązkowy krok do opracowania nowego M5 z AWD... jak to miało miejsce w "obręcz" Mercedes z E AMG. W skrócie, BMW i Mercedes Zostały one wykończone przy użyciu naturalnego ustawienia Audi i w tym przypadku RS6. Ale na pewno transmisja integralny M5 To będzie dobrze przyjęty przez bardziej rozczarowani. BMW Rozwijała się ona transmisję trzy tryby pracy: kompleksowe, zintegrowane tylne koła napęd i sportem! ten tryb odłącza różnicowy, tak że M5 będzie działać jako konwencjonalny RWD. z Aktywny tylny mechanizm różnicowy i 600 KM, podkreślając swoje tylne opony, przyszłość M5 będzie wymagać nerwy ze stali i dużo wiedzy, aby w pełni zrealizować swój potencjał. Ale wystarczy uaktywnić tryb 4WD przekierować M5 na torze.

Możesz być także zainteresowany:

25 Nowe BMW aż 2021

Testujemy najnowszego BMW M5

BMW X7 i innych SUV