DS wyda samochód elektryczny lub hybrydowy rocznie

Elektryczny lub hybrydowy każdego roku na DSElektryczny lub hybrydowy każdego roku na DSElektryczny lub hybrydowy każdego roku na DSElektryczny lub hybrydowy każdego roku na DS

DS The podział z luksusowy z Citroën, Jest przeznaczony do o 2025 więcej niż jedna trzecia modeli zaproponowanie gamę jakaś forma elektryfikacji; albo hybrydowe lub elektryczne wersje. Aby to osiągnąć, są zaplanowane do przedstawienia co najmniej jeden nowy model rocznie.

pierwszy przybyć, zaplanowano na wiosnę 2019 roku, będzie plug-in hybrid DS 7 Crossback E-Tense. SUV z 4,57 m długości, które łączą w sobie ciepło pędny 2,0 THP 200 KM z dwoma elektrycznym o mocy 80 kW (109 KM), które razem trwał do 300 KM i 45,9 MKG. Jeden z dwóch silników powinny być umieszczone poprzecznie za zmianą i silnika spalinowego podczas gdy drugi zostanie umieszczony z tyłu. Tak więc, jak DS zdarzyć w 5 HYbrid4, będzie AWD, jest, jak dotąd, jedyna wersja zakresie dysponowania nim. Również wystaje premierę skrzynia biegów 8-automatyczny EAT8, który obiecuje ogromny skok w zarówno komfort i szybkość przejścia z jednej prędkości do drugiej. Jego bateria litowo-jonowa z 13 kWh pozwala na podróż o 60 km w czystym trybie elektrycznym.

Tymczasem francuska firma współpracuje z DSV-02 formuła E, w którym skrzynia biegów i wirnik są różne w każdej drużynie, a Prototyp DS E-Tense, sportowy napęd na tylne koła z dwóch silników elektrycznych rozwija 402 KM wraz z 250 km / h prędkości maksymalnej 310 km i autonomii. Z nich jest zdobycie doświadczenia i zebrać informacje dla przyszłych modeli produkcyjnych; jak to będzie się napięcia V 400 700 już stosowany we wzorze E.

Możesz być także zainteresowany

DS 7 Crossback

DS E-Tense