Ferrari F12 Ferrari TRS, 3 mln euro

Ferrari F12 Ferrari TRS, 3 mln euroFerrari F12 Ferrari TRS, 3 mln euroFerrari F12 Ferrari TRS, 3 mln euroFerrari F12 Ferrari TRS, 3 mln euro

Ferrari F12 TRS Możesz stać się Ferrari droższe historia. W oparciu o nie mniej spektakularny F12 Berlinetta to nowy TRS F12, z których tylko miałoby to jednostki pod specjalne życzenie Amerykański miliarder, może osiągnąć ostateczną śmierć 4200000, kwota, jaką są skłonni zapłacić ten bogaty charakter.

Zgodnie ze zmianą waluty międzynarodowej, euro stało się z tymi 4200000 to kosztuje Ferrari F12 TRS prowadziłoby to coś mniej niż 3,1 mln euro, więc możemy być patrząc na jeden z Ferrari najdroższe w historii.

Ferrari F12 TRSWspaniałą cechą Ferrari F12 TRS Jest ona wyposażona samo KERS (System odzyskiwania energii kinetycznej) Za pomocą czerwonego samochodach Formuły Jeden. W ten sposób i w określonym czasie, całkowitą moc „cavallino” wydajnością ponad 740 KM, oficjalne dane z mocą, która jest zgłaszana do pojemności skokowej silnika V12 6,262 cm3.

Oprócz tej ważnej dziedzinie, i jak przefiltrowanych obrazów modyfikacji online Ferrari F12 TRS Targa przyjąć typ ciała (model serii coupe), wraz z innym zestawem dodatki kosmetyczne wzmocnienie nieco agresywny design.

Patrzymy więc wszystko, co otacza ten wyjątkowy i wspaniały Ferrari F12 TRS, tylko nadaje się do jednej z najbogatszych gospodarek świata (USA bogatych, które my już mówione).