Kia Forte 2017, przegląd technologii i mechaniczna

Kia Forte 2017Kia Forte 2017Kia Forte 2017Kia Forte 2017

Kia Forte 2017 odbiera aktualizacja modelu Ogólnie rzecz biorąc, niewielkimi zmianami do restyling, które zaobserwowano na Detroit Motor Show 2016 i trafią w pierwszym kwartale tego roku.

ta nowa Kia Forte podkreśla w jego konstrukcja czegoś sportową przodu i agresywny niż wcześniej, a przez wydłużonych grupach optycznych. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo przypominający odnowionym Kia Optima. Z tyłu przechodzi coś podobnego, lecz bardziej dyskretnie z nowym zderzakiem i dyfuzorem ustawy z niektórych barwników sportowych.

Kia Forte w 2017 roku, można wybierać między Poziomy terminacji LX S ex, pierwszy z nich prosty, a następnie S, który zawiera część jego wnętrza skóry wykończenia, jak koła kierownicy i felgi 16 cali, dzień światła LED i spojler. dla Kia Forte EX, koła 17-calowe i podgrzewane skórzane siedzenia są dodawane.

System Infotainment może być związane z Android Auto lub jabłko carplay, co pozwala korzystać z funkcji mobilnych systemów operacyjnych z kluczowych na rynku europejskim.

Silnik jest wybrana 2,0 GDI benzyna czterocylindrowy 173 KM moc, zastępując poprzedni silnik benzynowy 1.8 GDI. Śmigło jest sprzężony z manualna skrzynia biegów sześciobiegowa, z możliwością wyboru automatycznej skrzyni biegów, a także sześć stosunków.

Możesz być także zainteresowany

Kia Telluride Concept, prototyp Detroit

rzeczywiste zużycie samochodów Kia

Kia Niro, hybrydowy SUV