Hyundai Genesis Coupe 2014, sportowy zaktualizowane

Hyundai Genesis Coupe 2014Hyundai Genesis Coupe 2014Hyundai Genesis Coupe 2014Hyundai Genesis Coupe 2014

Jednym z najbardziej atrakcyjnych samochodów Hyundai sprzedaje Stany Zjednoczone, Genesis Coupe, Jest ona aktualizowana 2014. Seria, wszystkie wersje tego Sportowy napęd na tylne koła Będzie wyposażone w podgrzewane lusterka i nowe przednie i tylne światła przeciwmgielne. w ofercie kolory nadwozia, Będziesz mógł wybrać nowe pięciu kolorach: Santiago biały, Ibiza Niebieski, Caspian czarny, biały i Casablanca Empire State szarości.

Hyundai Genesis Coupe 2014 sprzęt Będzie ona polegać na aktywnym tempomatem, systemy multimedialne Infotainment Home link i link, urządzenie ostrzegawcze kolizji i automatyczne usługi powiadomień, pomoc drogowa i awaryjne w razie wypadku.

Mechanicznie, Hyundai Genesis Coupe 2014 Brak nowych produktów i nadal być oferowane z dwa silniki benzynowe: the 2.0 cztery cylindry turbodoładowaniem z 277 KM i 37,93 MKG moment obrotowy i 3,8 V6 352 KM atmosferyczne i 40.68 MKG torque. Kierowcy mogą wybierać pomiędzy dwoma rodzajami skrzyń biegów: manualną sześciobiegową i 8-biegową automatyczną konwerter momentu obrotowego. W przypadku wyboru tej ostatniej, właściciele 2014 Genesis Coupe będzie dostępny krzywki umieszczone na kolumnie kierownicy do ręcznego uruchomienia każdego z kół zębatych.

Należy pamiętać, że Hyundai Sprzedał ten model w Hiszpania w tylko 120 sztuk limitowanej edycji. W tej chwili nie ma wątpliwości, że powrót do Korei Południowej rynku IT w Europie wiadomościach.

Nasza opinia

Ci, którzy byli w stanie go prowadzić, mówią, że to jest zabawa samochód i wymaga pewnych umiejętności, by go okiełznać. Szkoda, że ​​chwila nie możemy go zobaczyć na naszych drogach. sami amerykańscy kierowcy, którzy mogą cieszyć się to za cenę wywoławczą $ +26.350 (około 19.350 euro według kursów bieżących).

Możesz być także zainteresowany

- Hyundai Genesis Coupe, staraliśmy