Mini Sport Pack dla wersji 3 i 5 drzwi

Pakiet Mini SportPakiet Mini SportPakiet Mini SportPakiet Mini Sport

Mini chce wzmocnić jego zespół więcej sport z dodatkiem New linia sprzętu sportowego pakietu (Dostępne na razie w Wielkiej Brytanii). ta linia pakiet Sport Można wybrać jedną z wersji praktycznie wszystkie mechaniczne Mini 3-drzwiowa i 5-drzwiowa (Jest poza John Cooper Works, która odziedziczyła tę linię zajmuje Ci kilka elementów, które będą szczegółowo poniżej).

atletyczny wygląd Pakietu Mini Sport Przejawia się to przez elementy, takie jak: Nowe 17-calowe koła Tor mówił wykończone w kolorze czarnym lub srebrnym, podłużne paski biegnące wzdłuż dachu i kapturze, diamentowe tapicerki siedzenia mieszanki tkanin Tkanina / Skóra, określonej myszy, dynamiczny układ jezdny Napęd Mini operacji wielomodowych i zawieszenia sportowego z regulacji sprężyny i amortyzatory z systemem podobnym do tego niesie mINI John Cooper Works (ta cecha techniczna nie jest dostępna dla podstawowych wersji pierwszej i jeden D). Rzeczywiście, w najbardziej ekscytującej wersji John Cooper Works, ta nowa linia Sport Pack zawiera również aerodynamiczny zestaw nadwozia, który podkreśla spoiler dachowy, a także perforowaną skórzaną kierownicę.

Pakiet Mini Sport Linia Mini Pakiet Sport obejmuje ona również szereg elementy bardziej praktyczne i komfortowe, jak kierownicy wielofunkcyjnej, Fotel pasażera z regulacją wysokości, specjalny pakiet wewnątrz opuścić obiektów o różnej wielkości, systemów klimatyzacyjnych i kontroli klimatu podwójnej strefy, czujniki deszczu i automatycznej aktywacji świateł i światła wnętrze zewnętrznego.

cena ta linia pakiet Sport dla Mini 3 i 5 drzwiowy w Wielkiej Brytanii rozpoczyna się od 3.300 funtów (4.400 EUR).