Seat Ibiza 2017: wrażenia z jego konstrukcji i wnętrza

Seat Ibiza 2017: to jest jego wygląd zewnętrzny i InterioSeat Ibiza 2017: to jest jego wygląd zewnętrzny i InterioSeat Ibiza 2017: to jest jego wygląd zewnętrzny i InterioSeat Ibiza 2017: to jest jego wygląd zewnętrzny i Interio

Pomagamy w pierwszy Premiera nowego Seat Ibiza 2017 r piąta generacja jeden z najbardziej popularnych w najnowszej historii hiszpańskich samochodów samochodowych, Samochodami sięgnie nasz rynek w czerwcu tego roku.

w tym pierwsze podejście z Nowy Seat Ibiza, Możemy zapewnić, że nie jest to spektakularny projekt uderzające dodając przełomowe elementy estetyczne. To może być mini Lew bo chociaż istnieje wiele uderzeń podjęte ewoluowała od swojego starszego brata. To nie będzie jaskrawy pierwszy samochód na ulicy, ponieważ aby zobaczyć, kto jest przystojny, kto odważy się radykalnie zmodyfikować projekt, który funkcjonuje i jak w ostatnich latach. Prawdą jest, że Nowy Seat Ibiza DNA posiada marka teraz wyglądają prawie Siedzisko i Ateca przybysz Seat Leon odnowiony 2017, chociaż z małymi drobiazgami, że „powiększać” jako kaptur z bardziej „nerwowych” więcej etapach rzeźbione koło w Leon, nerwów bocznych, które współdziałają równolegle tylnym światłem gryzie dużo po bokach...

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że Seat Ibiza 2017 Jest dobrze proporcjach, z większa szerokość zestawu do wygrania obecność i estetyczną przestrzeń wnętrza, bitwy, aby wygrać więcej miejsca na kolana i pasażerów tylnych siedzeń, a także znacznie zwiększyć pojemność bagażnika i obniżyć jego ładowania usta do łatwych zadań z pakietów -the tułów masz Tło dwóch wysokościach, z góry jest równo z tylnymi siedzeniami po złożeniu idealnie, aby wygenerować powierzchnię ładunkową doskonale płaskouszczelniająca.

Wnętrze Seat Ibiza 2017Seat Ibiza 2017: usiedliśmy wewnątrz

kiedy możemy usiąść w Seat Ibiza 2017 doceniamy tablica rozdzielcza z konsoli środkowej szuka kierowcy, aby zapewnić wszystko, czego potrzeba w kategoriach ergonomia, komfort i bezpieczeństwo. Ładny, nowoczesny wystrój wnętrz Doceniam niektóre puszyste i nie wszystkie z tworzyw sztucznych w niektórych kluczowych miejscach, tych, którzy lubią grać w której minimalnie zatopić jak palec. Czy to wyłączny szczegół do późniejszych braci Volkswagen Polo wykonane w Pampelunie lub Audi A1 wykonane w Martorell? Myśleliśmy, że strzały mogą udać się tutaj.

w siedzenia tylne, dobry dostęp do nich i dużo miejsca dla kolan i głowy, Wynik bojowe wzrasta o dziewięciu centymetrów i położenie osób depresję. Warto również zauważyć, że widoczność boczna dla pasażerów tylnych mogą być zastawione w przypadku dzieci lub osób o niskim wzroście, Oprócz montowania objętościowy tunelu środkowego, które mogą odejmij piąta przestrzeń. Manewry Widoczność też może być nieco utrudnione przez podstawy słupka C z większego wpływu na kąt naszego spojrzenia na obróć głowę w prawo. Pierwsze wrażenia, że ​​będzie dotykać popiera ani poprawne w naszym pierwszym kontakcie w ciągu czterech miesięcy.