Klasa V Mercedes AMG Line najbardziej konfigurowalny przestrzeń

Mercedes Klasa V, zgodnie z AMGMercedes Klasa V, zgodnie z AMGMercedes Klasa V, zgodnie z AMGMercedes Klasa V, zgodnie z AMG

To jest po raz pierwszy dział AMG za rozwój sport -i co z deportivos- Mercedes poświęca swój czas do klasy V, u Mercedes najdalej od zasad technicznych i duchowy AMG. Na razie nie doszło do nich zamontować V8 z pięciuset CV klasa V, wszystko przyjdzie, i koncentrują się na dostosowywaniu estetycznie rozwiązania sport i zaproponować opcje, które wzmacniają charakter wielkiego podróżnika, który pożycza klasa V.

Mercedes Klasa V

zarówno paragolpes są nowe faktury i obecny strzały z chłodzenie z wyższy rozmiar że wyglądają bardzo agresywny. Za odbiera także mały spoiler na bramie. obręcze z 19 cali z określonym wzorem 7 ramienna Kończą się dając obraz sportowy, kontrasygnowany przez redukcję wysokość Nadwozie z 15 mm. Redukcja ta wysokość jest określona przez zamocowany na krótsze sprężyny i jędrna i specyficzne amortyzatory, które ostatecznie poprawi wzruszający napędowy, stabilność i dynamiczny krzywych klasa V.

Mercedes Klasa V

Wewnątrz aeratory są chromowane i pojawiają się wkładki w z włókna węglowego. pedały przyspieszenia i hamulca mają uderzający obraz, stawszy aluminium obyty, najczystszą styl AMG GT. W konsoli środkowej to umożliwiło komorę chłodniczą. Opcjonalnie można również 5-litrowy przenośną lodówkę. siedzenia drugi i trzeci wiersz będą miały chłodzenie, oprócz ogrzewanie. AMG również dla Online opracowała specjalne wsporniki w siedzeniach dla iPada.

Mercedes Klasa V

AMG Stwierdzono również przygotował sufit strspektakularny anorámico dla klasa V, Największy segment jest Mercedes, z niektórych środków 1,90 x 1,12 m. Jest on podzielony na dwie części. Przednia jest przesuwane i stałe drugi. Jako ciekawostkę, że ma czujnik deszczu a jeżeli dach jest otwarty jest ustawiony na deszcz, on po prostu zamknięte.

Mercedes Klasa V

ta nowa linia AMG rozpocznie oferowanie jeszcze w tym roku. Będzie on dostępny w wszystko wersje mechaniczne oraz trzy długie ciało.