Frankfurt Motor Show 2017: wszystkie nowe samochody i SUV

Wszystkie nowe samochody, które zostaną zaprezentowane na Frankfurt Motor Show 2017Wszystkie nowe samochody, które zostaną zaprezentowane na Frankfurt Motor Show 2017Wszystkie nowe samochody, które zostaną zaprezentowane na Frankfurt Motor Show 2017Wszystkie nowe samochody, które zostaną zaprezentowane na Frankfurt Motor Show 2017

Co dalej wielka data dla fanów sportów motorowych? Frankfurt Auto Show. Jak zwykle w latach nieparzystych, po letnim -The tym roku odbędzie się od 12 do 24 września- niemieckie miasto staje się światową stolicą silnika. w tym roku 2017 apoteósico oczekuje w kategoriach liczba i jakość nowych samochodów osobowych i SUV ma zostać wydany.

Możemy teraz przejść do przodu, we współpracy z naszymi niemieckimi kolegami na Auto Motor und Sport, że przynajmniej Zostaną one zaprezentowane w następnym Frankfurt Motor Show 40 nowych samochodów: Wszystkie wchodzące na rynek w drugiej połowie 2017 i na początku 2018. Wiele lat temu w przypadku tego rodzaju było to zaskoczeniem, ale chociaż zawsze jest jakiś, obecnie znany przed praktycznie wszystko przyjść , I zaczęliśmy z kompilacją najlepsze samochody zobaczymy: znać swoje dane linki bardziej szczegółowe i poniżej znajdziesz również wszystkie alfabetyczna lista.

Nowe marki Mercedes i BMW

Następnie, że na czele grając w domu, od niemieckich producentów przyjedziemy wiele wspaniałych innowacji. Główną rolą będzie, oczywiście, Mercedes i BMW. Od Sttutgart poznać ich Nowy Mercedes-AMG Projekt One, supercar ograniczona do 250 jednostek będzie kosztować 2,2 mln euro. Technologia z F1, Masz 1000 CV. Wyobraź sobie, że samochód prowadzi się jak Hamilton ... Ale bardziej przyziemne, jego gwiazda (Gra słów nie przeznaczonych) będzie nowy Mercedes Klasy A, model, który musi mieć kluczowe znaczenie w przyszłych latach. Pod tym linkiem znajdziecie wszystkie informacje. Obok nich, Nowa Klasa S, jej pierwszy pick-up Klasy X lub nawet nowy SUV GLB być nowe.

Mercedes Klasa AI od Monachium, BMW obiecuje wielką koncepcję Powinienem był przewidzieć kolejny nowy SUV, X7. Obok niego pomyślne X3 powinny również być odnawiane, natomiast Nowe BMW M5 i 6 Series GT Będą one również działać przed jego uwolnieniem do obecności na rynku. Mini tymczasem rozpocznie również społeczeństwu nowy model elektryczny, który na razie nie daje wiele szczegółów.

Najnowszy Grupa Volkswagen

Następujących marek niemieckich, przez całą zmianę grupa Volkswagen który przyjdzie ze wszystkim do Frankfurtu. Marka rodzic, na przykład, zaprezentuje swój nowy, oczekiwany SUV Volkswagen T-Roc A pochodzi z nowego Golfa jako kompaktowy przedstawiciela. Golf Sportsvan, Będzie również mają swój szczególny aktualizacji i prawdopodobnie jedną z największych innowacji w czołowej roku, jest też nowy Volkswagen Polo.

VW Polo 2017Audi, Tymczasem przybędzie zakłady duże. Koniec roku i przedstawienie jej ostry nowy A7 i A8 oczekuje ... i nie możemy wykluczyć albo awansować co nowego A6. Większe nowa grupa będzie potwierdził nowy -a Arona Seat Ibiza mały SUV oparty-, nowa i długo oczekiwana, z Skoda Karoq Kodiaq obraz ale mniejsza konkurować z Seat Ateca- i nowego Porsche Cayenne, które wyda trzecią generację pozostanie ważnym modelem w niemiecko prestiżowej marki.

Najważniejsze wydarzenia

Kolejną marką, która będzie miała dużą masę w następnym Frankfurt Motor Show będzie Opel. Znane i jego zakup francuskiej grupy PSA (nawiasem mówiąc, Peugeot i DS, a także Nissan, prawdopodobnie nie są obecne w salonie), nie może pokazać społeczeństwu ich nowy Kraj Insignia Tourer -the najbardziej wersja Campera nowego SUV Grandland Insignia- i X.

Kia i Hyundai również silny atak. Pierwszy pokaże wreszcie małego brata Sportage, SUV na miano Stonic zadebiutować jeszcze w tym roku. kompaktowy CEE'D również posiada ważną aktualizację i opiera się na nowy i30. A mówiąc o Hyundai i i30, Frankfurt będzie również sceną dla prezentacji nowego i30 N, pierwszy produkt z nowej rodziny marka południowokoreańskie sport. Oto cała tabela

Nowy Frankfurt Motor Show 2017 (aktualizacja)

MARKMODEL
AudiA6 Concept
AudiA7 Sportback
AudiA8
BentleyContinental GT
BMWX3
BMWSeria 2 Aktywny Tourer 2018
BMWsport możliwe elektryczny
BMWGT Series 6
BMWM5
BMWBMW Concept X7
CitroënC3 Aircross
Daciaduster 2018
Hyundaii30N
Hyundaii30N Fastback
jaguarE Pace
jaguarXF Sportbrake
jaguarF-Pace SVR
KiaStonic
KiaCEE'D
MaseratiGhibli
MercedesAMG Projekt One
Mercedesklasa A
Mercedesklasa S
MercedesKlasa X
MercedesGLB
miniModel elektryczny
OpelKraj Insignia Tourer
OpelGrandland X
PorscheCayenne
RenaultMegane RS
Rolls-Roycefantom
siedzenieArona
SkodaKaroq
SuzukiSwift Sport
Volkswagensłup
VolkswagenT-Roc
VolkswagenGolf Sportsvan

Możesz być także zainteresowany:

Wszystkie nowe Mercedes 2020

Wszystkie nowe BMW aż 2021

Wszystkie nowe plany i samochody Volkswagen