W 2025 roku, BMW będzie mieć maksymalnie 12 samochodów stu procentach elektryczne

W 2025 roku, BMW będzie mieć maksymalnie 12 samochodów stu procentach elektryczne

BMW będzie oferować aż do 25 modeli zelektryfikowanych 2025, 12 z nich są w stu procentach elektryczny, z autonomii aż do 700 kilometrów. Zostało to ogłoszone przez prezesa marki, Harald Krüger, imprezy podpisu w Monachium. Ma również zapewnić, że zwiększona produkcja zelektryfikowanych wzorców wpłynie na wszystkie modele serii grupa BMW, w tym marki Rolls-Royce i BMW M.

„Jako pionier w dziedzinie mobilności elektrycznej, zaczęliśmy testować naszą flotę samochodową Mini E Electric w 2008 roku cennym wiedzy został zintegrowany z naszego pierwszego w pełni elektrycznego samochodu produkcji, BMW i3, Oryginalny „zauważył Harald Krüger. "BMW i3 został najlepiej sprzedającym się samochód elektryczny na świecie w swoim segmencie od momentu wprowadzenia na rynek w 2013 roku. Jesteśmy powodzeniem transferu technologii do innych modeli BMW i”.

Prezydent udał się do wyjaśnienia, że ​​„jesteśmy bardzo dumni mogąc zaoferować klientom najszerszą gamę samochodów premii zelektryfikowana na całym świecie. Tej jesieni będziemy mieli dziesięć zelektryfikowanych pojazdy dostępne: Dziewięć samochodów i zelektryfikowana nasza ewolucja C-elektryczny”. "W tym roku będziemy dostarczać 100.000 zelektryfikowanych pojazdów do klientów. Pod koniec 2017 roku, nie będzie w sumie ponad 200.000 pojazdów na drogach zelektryfikowana BMW Group”.

Przemiany w Frankfurcie

Prezydent potwierdził, że firma będzie obecna na International Motor Show we Frankfurcie nowy czterodrzwiowy samochód elektryczny, który zostanie umieszczony pomiędzy i3 i i8 sportowych modeli hybrydowych. Ponadto można zobaczyć koncepcję nowego Mini E Electric, którego uruchomienie planowane jest na 2019. „Tak jak zapowiadaliśmy, będziemy mieć X3 wariant elektryczny 2020. Nieco wcześniej, w 2018 roku, zakres elektrycznych i hybrydowych typu plug-in samochodów BMW wzrośnie wraz z pojawieniem się oczekiwany spektakularny BMW i8 Roadster. I jak kolofonu, że planowane jest BMW iNEXT, nasz następny zwiastun innowacji do 2021”. To będzie 100% elektryczny samochód i autonomiczne jazdy.