BMW X1 M Sport Narysuj swoją sportową stronę

BMW X1 M Sport, zdjęcia z tej wersji sportowejBMW X1 M Sport, zdjęcia z tej wersji sportowejBMW X1 M Sport, zdjęcia z tej wersji sportowejBMW X1 M Sport, zdjęcia z tej wersji sportowej

Stopniowo przechodzi wykonując Druga generacja BMW X1, typ samochodu SUV (SAV lub 'Sports Activity Vehicle', w nomenklaturze BMW) Mniejsza w zakresie niemieckiej firmy. Teraz monopolizuje protagonism BMW X1 M Sport, nowy poziom wykończenia celu miłośników zwłaszcza kierowców samochodów z niektórymi barwniki sportowe.

Jednym z pierwszych znanych nut związanych z BMW X1 M Sport jest dostępność konkretnego koloru nadwozia tej wersji, zwany 'Estoril Blue'.

w Stylistyka zewnętrzna Sport BMW X1 M wyróżniają się nowymi elementami felgi aluminiowe 18 cali (19 cali fakultatywny), Zewnętrzne oświetlenie nowa paczka (z nowym Doprowadziło reflektory typu) I specyficzne chromowane wykończenia. Wewnątrz najważniejsze elementy znajdują się w sportowa kierownica zawarte w pakiet M, siedzenia sportowe przednie i wykończenia wnętrz dach okazyjnie 'BMW Individual Antrazit'.

sprzęt BMW X1 M Sport wraz z innymi systemami i urządzeniami jak: sportowe zawieszenie M, system nawigacji, tempomat z funkcją hamowania i kontroli parkowania.

Benzyna czy diesel, oferta mechaniczny Oferowane przez BMW X1 Jest zróżnicowana. W wariantach wysokoprężnych jesteś dostępny SDRIVE 16d 18d SDRIVE 116 KM i 150 KM (Zarówno z napędem na przednie koła). Krokiem powyżej wersjach Znajdujemy BMW X1 BMW X1 20d i 25d 190 i 231 KM, związane z automatyczną przekładnią 8 i inteligentnego systemu trakcyjnego xDrive. Dla tych, którzy wolą benzynę, można wybierać między BMW X1 SDRIVE 18i 136 KM i BMW X1 xDrive 25i z 231 KM.

Kolejne mistrzowskie i ciekawe linie w zakresie BMW X1 jest możliwość, aby wybrać Adaptacyjny zawiesiny DDC z trzema trybami regulacji (Sport, Comfort i Eco), Z którym można prowadzić kilka samochodów w jednym.

W skrócie, z nadejściem nowego poziomu wyposażenia BMW X1 M Sport w zakresie tego SUV dodać więcej sól i pieprz sportu. cena uruchomieniem BMW X1 w Hiszpanii 30,950 euro.