Skoda Kodiaq, SUV o bardzo konkurencyjnych cenach

Ceny dla nowej Skody KodiaqCeny dla nowej Skody KodiaqCeny dla nowej Skody KodiaqCeny dla nowej Skody Kodiaq

Skoda Już potwierdziły ich ceny nowy SUV, Skoda Kodiaq ... ale w tej chwili na rynku francuskim zbiegło się z obchodami Paris Motor Show. Aby dowiedzieć się, jakie koszty o szczegóły w hiszpańskim będą musieli jeszcze poczekać kilka dni Ponadto, chociaż te konkretne stawki dla Francji pozwalają być bardzo dokładny pomysł na to, gdzie będą chodzić urzędowe ceny Skody hiszpańskiej Kodiaq, niektóre modele, które mogą już wspinać się i miara.

Wersja bardziej przystępne, który niesie silnik 1.4 TSI 125 KM z tego nowego SUV, będzie kosztować 24,950 euro. Przejście od 4x2 do 4x4, w tych wersjach, gdzie możliwe są obie opcje, To będzie kosztować 1500 euro.

Skoda Kodiaq: w Hiszpanii, z dużych transakcji

Skoda oferty promocyjne w Hiszpanii reprezentują średnią zniżki na ceny katalogowej około 3000 euro. W rzeczywistości, w Skoda Octavia, na przykład poruszać się między 3100 a 3500 euro.

Skoda Kodiaq 2017

Oczekuje się, że to samo stało się z Ceny znajdą nabywców Skoda Kodiaq gdy, począwszy od stycznia, można zamówić ten SUV. Tak więc, Skoda Kodiaq bardziej przystępne, Silnik 1.4 TSI o mocy 125 KM oraz Active wykończenia kosztów, naprawdę, prawie 22.000 euro. Najwyższym stopniu zakresie Skoda Kodiaq będzie zajmować 2.0 TDI 190 KM napęd na wszystkie koła i DSG, Hiszpania którego cena będzie nieco poniżej psychologicznej bariery 30.000 euro.

Tak więc, npste SUV 4,70 m dostępny bardzo konkurencyjne ceny, zwłaszcza gdy oferuje przestrzeń ogromne technologia wnętrza i nowatorskie, wspólny z innymi modelami grupy przemysłowej jak Volkswagen Tiguan i Seat Ateca.

Skoda Kodiaq: siedem plazs, 800 euro

Zarówno przed (a przynajmniej do momentu, w pierwszym przypadku), przy czym Skoda Kodiaq jest tylko jednym z trzech SUV opracowane na platforma MQB który zapewnia możliwość posiadania siedem miejsc. Trzeci rząd siedzeń, który promuje ten zawód będzie opcja na wszystkich rynkach (w Hiszpanii możliwość stania się standardowym elementem był podniósł), którego pierwszy oficjalna cena, która objawia Skoda France, będzie 800 euro.

Możesz być także zainteresowany:

Wszystkie tajemnice Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq w Tour de France

Wszystkie przyszłe Skoda do 2019 roku