Nowe BMW Isseta dla miasta przyszłości? Tak!

BMW Isseta, co będzie w XXI wieku?BMW Isseta, co będzie w XXI wieku?BMW Isseta, co będzie w XXI wieku?BMW Isseta, co będzie w XXI wieku?

Do tej pory BMW Isseta Jest to bez wątpienia jeden z najrzadszych samochodów, jakie kiedykolwiek stworzono. Jego małe wymiary 2,3 m długości cyrkuluje dozwolona tylko jedna osoba w środku, ale, oczywiście, parking nie był problem dla ich właścicieli. Z biegiem lat, samochody zostały zwiększenie ich rozmiaru, który został ból głowy podczas parkowania w miastach coraz bardziej nasycone. A jeśli roztwór był powrót do korzeni?

To musi mieć myśli Justin Hyunjung Cho, zaproponował japoński projektant BMW Isseta odnowienie szczególnie w postaci roztworu do parkowania w dużych miastach i carpooling. Według Justina, ten konkretny pojazd miałby bardzo obiecującą przyszłość, w której coraz trudniej jest znaleźć pustą dziurę.

Aby dostosować się do zmieniających się czasów, projektant nie zmienił pewne estetyczne szczegółów oryginalnego ciała, nawet jeśli twierdzi, że drzwi pozostają z przodu, choć jego otwarcie odbędzie się w pozycji pionowej w celu zaoszczędzenia miejsca. Wewnątrz, do dwóch pasażerów może cieszyć się autonomiczną jazdę, ponieważ BMW Isseta brakuje klasycznych elementów sterujących (do koła).

Wydaje się, że mamy jeszcze zobaczyć spędzeniu kilku lat, dopóki nie spełniają tych typów samochodów w naszych miastach, ale idea jest oryginalna i wydaje się mieć dużo przed sobą przyszłość. A kto wie, może BMW jest ustawiony w Justin projektuje oferować być mikro miejskich z najlepszych możliwości w zakresie mobilności w miastach.

Możesz być także zainteresowany:

Wszystko podłączone samochód zrobi dla nas

Nissan VMotion 2,0 Concept: przyszłość mobilności

Audi Summit 2017: Refleksje nad autonomicznymi samochodami i sztucznej inteligencji