7 niepowtarzalne i niesamowite Rolls-Royce Bliskiego Wschodu

Rolls hołd ZEARolls hołd ZEARolls hołd ZEARolls hołd ZEA

luksusowe marki coraz częściej są oni bardziej zainteresowani środkowy Wschód, gdzie rynek specjalne wersje i ekskluzywny personalizacji są bardzo istotne. Dla Rolls-Royce dealerskiej Dubaju Zjednoczone Emiraty Arabskie, Jest to trzeci pod względem liczby sprzedaży wszystkich, którzy rozsianych po całym świecie, ale większość rachunek. Jego ostatni wyczyn jest stworzenie siedem unikalnych modeli zainspirowany architekturą, historią i tradycjami. Zobacz, co z grubsza każdy reprezentuje.

Rolls-Royce Phantom Sheikh Zayed Grand Mosque

Rolls-Royce Phantom próbuje odtworzyć styl Sheikh Zayed Grand Mosque dual tone ciało pomalowane na biało i złoto. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz wystające motywy kwiatowe, z rzemiosła w którą zainwestowali około 800 godzin pracy, z haftów składa się około 400 tysięcy szwów.

Rolls-Royce Phantom Coupé Qasr Al Hosn

wersja coupe Rolls-Royce Phantom przywołuje siłę Qasr Al-Hosn, tradycyjny rezydencją szejków z Abu Dhabi, z ciałem dwutonowe również jasne białe i niebieskie ze złotymi akcentami.

Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé Desert Rose

Pamiętać ducha skale osadowej, która tworzy piękne kryształy w kształcie kwiatów, połączenia Desert róża, Cabrio Phantom Drophead Coupé Jest pomalowany na biało z góry i kapturem w głębokim bordo, która stara się odtworzyć wrażenie wizualne.

Rolls-Royce Ghost Trasy Starożytna Trade

Rolls-Royce Ghost, salon wielkości poniżej Widmo, odtwarza starożytne szlaki handlowe z białego i złota ciasta na przemian ze złotym brokatem i żółte linie z reprezentującą skalne i piasek tony tych legendarnych trasach.

Rolls Royce Świt polerujące tradycja

Zamienny struktura zatrudniające widmo, Rolls-Royce odtwarza polerujące i barwy oceanu z jego różnym kolorze niebieskim, srebrnym i beżowym.

Rolls-Royce Wraith sokolnictwo

Aby wywołać tak ważnym dla narodu E Sztukimiratos Emiraty Arabskie jak to jest, że z sokolnictwo Jest on używany do Rolls-Royce Wraith Nieskazitelnie biały ze złotymi ornamentami rysunek sokoła i wnętrza czerwonawo brązowego futra.

Sheikh Zayed Rolls-Royce Wraith

Ostateczna realizacja tej ekskluzywnej serii siedmiu jednostek hołd spektakularne dzieła architektonicznego Sheikh Zayed Bridge w Abu Dhabi, z błękitnego morza i białym i srebrnym budowy.

Możesz być także zainteresowany

Rolls-Royce Wraith więcej Rockers i solidarność

Rolls Royce tuneado Wilder

Kolekcja Rolls-Royce Phantom Zenith