Nissan Qashqai 360, SUV, który ‘widzi’ wszystkich

detaliczny Nissan Qashqai 360detaliczny Nissan Qashqai 360detaliczny Nissan Qashqai 360detaliczny Nissan Qashqai 360

Nissan kontynuuje żłobienia jednego ze swoich modeli Największy sprzedawca w Europie, Qashqai (W Hiszpanii, był to czwarty najlepiej sprzedającym się samochodem w 2012 roku). Aby zwiększyć atrakcyjność tego modelu, japońska marka postanowiła zaoferować Qashqai nowy 360 wersja, ciekawy wariant przynosi wszystko z punktu widzenia sprzęt i drobne szczegóły estetyczne wyróżniki porównaniu do pozostałej części tego zakresu SUV.

Nissan Qashqai 360, SUV, który 'widzi' wszystkichJednym z najważniejszych elementów nowego Nissan Qashqai 360 To włączenie serii Obwodowy układ wizja Around View Monitor, urządzenie, w którym główne elementy są cztery kamery umieszczone wokół ciała, które pozwalają uchwycić praktycznie wszystko, co dzieje się wokół tego zwrotnica. Obrazowanie można wykonać punkt-punkt lub poprzez bardziej kompleksowe i rodzajowego wizji.

Qashqai 360 Ma inne specyficzne elementy wyposażenia, takie jak system Nissan Połącz, połączeń z urządzeniem multimedialnym i kompatybilny rozrywka iPod, nawigacja satelitarnej i systemu głośnomówiącego Bluetooth. W nadwozie, Qashqai 360 wyróżnia również na rynek nowy kolor -White ciało nácar- efekt podłużnej przechowywania barów sufitu czarno stopu specjalnej konstrukcji o średnicy 18 cali.

nowa Nissan Qashqai 360 To może być początkowo połączona z silnikiem Olej napędowy 1.6 dci 130 KM, mechanizm, który oferować również inne pojazdy grupa Renault-Nissan, jak na przykład Mégane lub sceniczny. W przypadku Qashqaia, poziomy zużycia i emisji zgłoszone do tego czterocylindrowy turbodiesel są 4,5 l / 100 km i 119 g / km CO2, odpowiednio.

Pojawienie się nowego Nissan Qashqai 360 To jest zaplanowane na następny miesiąc luty. Aby promować go, odbędzie się ono w kampanii reklamowej, która ma na celu przyciągnąć uwagę użytkowników mobilnych. Tutaj, od pobrania aplikacji Shazam i od przyciągania kody QR stworzony na tę okazję i opublikowane w reklamach drukowanych (czasopisma, gazety i katalogi papierowe), będzie „ziemia” na określonym portalu internetowego, w którym głównym bohaterem jest Nissan Qashqai 360.