2002 BMW Hommage Concept: 2002 Turbo 50 lat później

2002 BMW Hommage: hołd dla dawnych chwał2002 BMW Hommage: hołd dla dawnych chwał2002 BMW Hommage: hołd dla dawnych chwał2002 BMW Hommage: hołd dla dawnych chwał

„Dokładnie 50 lat temu, zakres 02 zapoczątkowało erę sukcesów BMW. Ten kompaktowy coupe jest jednym z pojazdów, które złożyły takie marki, co jest dzisiaj „, wyjaśnia Adrian van Hooydonk, wiceprezes BMW Design Group. Z 2002 roku została umieszczona na górze, a jej zakres był pierwszym europejskim samochód produkowany seryjnie z technologią turbo. To coupe skończyło się coraz prawdziwy samochód sportowy. Z drugiej strony, 2002 Turbo reprezentowane krawędzi tnącej technologii w rozwoju silników w BMW. BMW Hommage 2002 jest naszym hołdem dla dokonań tego modelu”.

Atrakcyjny design 2002 BMW Hommage używa dynamicznych sposobów osiągnięcia pojedynczy widok tego, co jest dla mnie jeden z najbardziej kultowych samochodów w historii BMW, mówi Karim Habib, szef BMW Automobile Design. „W tym samym czasie, syntetyzuje zwycięstw BMW Motorsport, które były możliwe dzięki technologii Turbo. Zatem Hommage łączy przeszłość i przyszłość BMW w oświadczeniu pewność czystości i przyjemność jazdy.”

Sportowa sylwetka BMW Hommage 2002 wyników w małym samochodzie, który wznosi się nad asfaltem. Jego kompaktowe proporcje, w połączeniu z długim rozstawem osi, krótkie zwisy i widocznym „nosem rekina” obietnicy Wrażenia z jazdy, z nieodpartą dynamikę i zwinność, zachwyci tych, którzy jeżdżą. Aerodynamiczne szczegóły jak Duże przednie i tylne spojlery współpracować z hojnych wloty powietrza w celu osiągnięcia prawdziwie niski współczynnik oporu.

2002 BMW Hommage: historyczny szczegół w połączeniu z nowoczesną linią

poziomy pas węgiel otacza Hommade ciała 2002, bardzo podobny do tego, urządzone w ten sam sposób w roku 2002. Linia ta wizualnie dzieli samochód dwie odrębne sekcje. W górnej części dachu, maski i klapy tylnej carry matowa farba, aby zapobiec odbicia promieni słonecznych, samochody wyścigowe trybie przeszłości. Jest to wyraźny kontrast do tej części z dolnej części, z błyszczącą farbą, bardzo rzeźbionych powierzchni i linii, które dają ścian bocznych współczesny smak i kierują wzrok w kierunku tylnych kół. W obu sekcje, Wykończenie Space Race Metal daje metaliczny niebieski sygnał ruchów fluorescencyjny niebieski odcień szarości, w zależności od padania światła, i daje poczucie głębi. W skrócie, jest to projekt, który wydziela moc i energię.

Inną wizualną atrakcyjność samochodu są obszerne nadkola, które dają charakter i mięśnie. Jest też tutaj przypomina 2002 Turbo, potrzebowałem poszerzone nadkola w organizmie w celu dostosowania się do szerokości dość szeroki sposób. felgi aluminiowe 20 cali z obrazem projektowania kolor wzmacniają.

2002 BMW Hommage: przedni z 50-letnią historią

Wykańczanie czołowy 2002 BMW Hommage ślady most w ciągu 50 lat, które oddzielają te dwa modele łącząc elementy z zakresu 02 cech konstrukcyjnych, które definiują markę dzisiaj. 2002 Hommage pokazuje przechylony grill z czarnymi podwójnymi kreskami. Podobnie jak w legendarnym modelu Reflektory BMW 2002 Hommage pojawiają izolowane. Są one otoczone przez reflektory, których złoty kolor przywołuje na 50 lat „złoty” obchodzone z tego samochodu.

Czarna linia przebiega poziomo nosa, iw jej grill i reflektory umieszczone są również podkreślić, szerokość samochodu i sportowego zakładu. Można zauważyć, że kierunkowskazy Nie wyglądają wszędzie: są osobne reflektory i ukryte w przewodach powyżej każdego z nich.

Świeża interpretacja 2002 BMW przybiera formę samochodu kompaktowy samochód sportowy w linii klasycznej tradycji samochodów BMW Hommage. Ale to jest więcej, 2002 BMW Hommage reprezentuje sprawozdanie z czystej przyjemności z jazdy, jak zdefiniowany w 2016.

Możesz być także zainteresowany

Mazzanti: sport włoskie, które pozwoli Ci drżeć

BMW M140i i M240i, większa moc i sportowy wściekłość

BMW i Toyota finalizują swoje wspólne sport: Z5 i Supra

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo