Toyota RAV4 2014 ze zmianami mechanicznymi i kosmetycznych

Toyota RAV4 2014Toyota RAV4 2014Toyota RAV4 2014Toyota RAV4 2014

Nie ma już rok od debiutu Toyota RAV4 w Europie i Japonii marki potwierdziła już kilka interesujących zmian w tym SUV kompaktowy.

Podaży mechanicznego, Toyota RAV4 2014 mogą zostać wybrane z silnikiem Olej napędowy 2.0 D-4D 124 KM, łączy się z stałe AWD (Do tej pory, mogą być łączone tylko z dwóch wersji koła napędowego). W połączeniu z manualną 6-biegową skrzynią biegów, średni poziom emisji jest ogłoszony CO2 136 g / km.

Oprócz stałego wszystkie koła AWD, W tej wersji 2,0 D-4D RAV4 2014 Zajmuje centrum stopniowy system dynamicznej jazdy Zintegrować dynamiczny układ napędowy, urządzenie, które z kolei oddziałują na inne systemy, takie jak stałość VSC, dynamiczna regulacja momentu i EPS (elektryczne wspomaganie kierownicy elektryczne wspomaganie kierownicy).

Za pomocą różnych czujników, kontroli elektronicznej na wszystkich parametrów prędkość i kąt obrotu. Równolegle systemie AWD dynamiczny regulacji momentu ciągły kontroluje przekazywanie momentu obrotowego pomiędzy kołami przednimi i tylnymi przez sprzęgło sterowany elektromagnetycznie, umieszczony w przedniej części tylnego mechanizmu różnicowego. W normalnych warunkach jazdy, rozkład momentu obrotowego może się zmieniać od 0 do 100 procent procent przed powrotem do osi 50 procent, w przypadku warunków ekstremalnych silnikowych lub trudne. Na terenie offroad, system zawiera przycisk blokady AWD. Pozwala to kierowcy zablokować dystrybucję momentu obrotowego w ustalonej proporcji (50:50) z prędkością do 40 km / h.

Estetyczne nowe ubrania

Nowa Toyota RAV4 Będzie oferować nowe metaliczne kolory na zewnątrz oraz felgi aluminiowe ekskluzywny design 10-ramienne i 18 cali średnicy. Te progi boczne i tylna klapa może być teraz wybrany w eleganckim wykończeniem chrom. czarny, szary, beżowy i terakoty: wewnętrzny, cztery nowe kolory są dostępne.

Na poziomie technologicznym i sprzęt, łączność system multimedialny, informacje i rozrywka Toyota Touch 2 jest aktualizowany, zamierza zaoferować nowy ekran dotykowy 6 'i konfigurowane w sześciu językach. Audiofile dla wyższej jakości, można ewentualnie wybrać wyrafinowany specjalisty JBL Premium Sound System 440 watów z dziewięcioma głośnikami. Wreszcie, poziom bezpieczeństwa, podkreśla systemu ATCM monitorujące obszar tylny. To urządzenie jest również zdolny do wyświetlania żadnego martwego punktu widzenia, tak, że gdy biegu wstecznego, aby wykonać manewr parkowania kierowcę o możliwej obecności nadjeżdżającego pojazdu jest powiadamiany, że ucieka kąt widzenia kierowca.