Nissan Maxima 2016 sportowy sedan 300 KM

Nissan Maxima 2016Nissan Maxima 2016Nissan Maxima 2016Nissan Maxima 2016

Nissan Maxima otwiera swoje nowa generacja w 2015 New York Auto Show. Ten stylowy i sportowy czterodrzwiowy sedan, Nissan sprzedaje na rynku amerykańskim, używa nowa platforma 25 procent sztywniejsze i lżejsze w sekcji estetycznego wykonuje funkcje Nissan Sport Sedan Concept zaprezentowany na Detroit Motor Show w ubiegłym roku.

Począwszy od przodu, z Grill z formularza oznaczonego w V oraz świateł LED w kształcie bumerangu. pływający dach, koła bliźniacze wydechowe 18 cali i wewnętrzny luksusowy nękane są jego cechy. w kabina znajdziemy elementy Alcantara, za kierownicę ze spłaszczonym dnem i konsoli środkowej z 7 cala przewodniczący zorientowanych siedem stopni w kierunku fotela kierowcy.

Nissan Maxima 2016

fakultatywnie, Nissan Maxima jest oferowany z wentylowane i podgrzewane fotele, nagłośnienie Bose, fotele „Ascot” Właściwości skórzane diamentu lub światła otoczenia. technologicznie rzecz biorąc, japoński sport sedan obejmuje alert cross-ruchu, adaptacyjny tempomat, pre-zderzenie ostrzeżenie przód itd

Niewątpliwie jednym z najważniejszych szczegółach nowej generacji Maxima jest w jego mocy: 300 KM Moc wydobyte z ich 3.5L V6, 36 mkg moment obrotowy i połączony z automatyczną skrzynią biegów Xtronic bezstopniową CVT. Ogłoszone do spożycia miasta wynosi 10,6 litra na 100 km, a poza miastem 7,8 l / 100 km.

jego cena na rynku amerykańskim, gdzie będzie przyjechać w lato, jest 29,424 euro, aby zmienić.