Volkswagen Golf R-Line pakuje Sportsvan, bardziej sportowy

Volkswagen Golf R-Line pakuje SportsvanVolkswagen Golf R-Line pakuje SportsvanVolkswagen Golf R-Line pakuje Sportsvan

Frankfurt Motor Show 2015

Pojawiają się i tak. Mówimy, oczywiście, sportowy stara się być znakiem rozpoznawczym i nawet w tak znane jak segmentu MPV. Volkswagen jest zatem jasne, że indywidualizacja w nowoczesnych samochodach jest obecnie tendencja, zwłaszcza jeden, który również wpływa na dynamiczny personalizacja. Linia R-Line wykończeniowych marki została już koncentruje się na realizacji tego zapotrzebowania, i nadszedł czas, aby rozwinąć z Dwa nowe pakiety dla konkretnych zewnątrz i wewnątrz Są one po raz pierwszy w Frankfurt Motor Show.

Dzięki nowemu R-Line pakować Exterior, Volkswagen Golf Sportsvan Będzie on sportem o wiele bardziej agresywny. można wybrać niezależnie od paczki Wewnętrznych, a wraz z nim premiera minivana w recepcji jednego przeprojektowane zderzaki z dużymi wlotami powietrza, nowy elementy chromowane i Specyficzne wyloty powietrza projekt R-Line. Z tyłu, w międzyczasie, będzie łączyć nowy dyfuzor zintegrowane wyjścia chrom spalin, tylne światła zasłonięte i progu rozszerzenia w kolorze nadwozia. Logo R-Line spojrzeć również z boku.

Tymczasem, jeśli wybierzesz nowy R-Line Pakiet wnętrz, Volkswagen Golf Sportsvan podświetlone głównie przez ekskluzywne sportowe fotele. Odznaczają się one w środkowej części tkaniną Race owinięty przez część boczną wykonaną z mikrowłókien San Remo. Logo R-Line będzie również widoczna zarówno w siedzeniach, w bramach. Pakiet ten obejmuje również ołowiowo-kolorowe elementy dekoracyjne, i maty podłogowe, dach, gałka zmiany biegów, Kierownica sportowa i podłokietniki w kontraście. Pedały wykonane są ze stali nierdzewnej, podczas gdy system Infotainment ekran powitalny komunikat „R-Line”.

Niezależnie od tych dwóch opakowań, Volkswagen Golf Sportsvan nadal oferować bieżącą linię połączoną R-Line, Łącznie postępowy w kierunku, Barwione (z ciemnienie 65 procent), Zawiesinę sportowe z zagłębienia korpusu 15 mm i 4 rodzajów Konkretne różne opony Zakres R-Line: Salvador 17 cali, lub na 18 cali z projektuje Salvador, jak Marsylia i Serron.