Nissan Qashqai i X-Trail Black Edition, limitowany więcej sprzętu

Nissan Qashqai i X-Trail Black Edition Edycja limitowanaNissan Qashqai i X-Trail Black Edition Edycja limitowanaNissan Qashqai i X-Trail Black Edition Edycja limitowanaNissan Qashqai i X-Trail Black Edition Edycja limitowana

Nissan Chce wzmocnić swoją pozycję na rynku SUV, gdzie jest liderem sprzedaży w Hiszpanii z udziałem w rynku 15 procent. Z tej okazji, to Nissan Qashqai i Nissan X-Trail, największym modelem wśród japońskiego SUV, które zawierają ich odpowiednie zakresy Edycje zwane „Black Edition”.

Nissan sprzedał 1360 sztuk tej limitowanej serii w Europie 200 Nissan Qashqai i Nissan X-Trail 100 wejdzie do naszego kraju, reprezentujących dwa oddzielne zatrzymuje się wahać. Na podstawie wyposażenia Zakończ „Tekna”, najbardziej kompletna oferta Nissan, w tym do „Black Edition” przybędzie z premium 600 euro 800 euro Qashqai i X-TRAIL do.

Nissan Qashqai Black Edition

Oprócz elementów wyposażenia, że ​​jesteśmy już w wykończeniu „Tekno” Nissan dodaje standardowo hojny Sprzęt technologiczny na pokładzie i estetycznych szczegółów Nadwozie i przedział pasażerski. Tak więc, na zewnątrz, oprócz tego, że mogli wybierać pomiędzy białym lub czarnym, klient będzie cieszyć się nowe felgi aluminiowe 19 cali czarny i szczególna ochrona w niskich przodu iz tyłu. w wnętrze, Witamy metaliczny przycina doorsills z legendą „Black Edition”, to pełna czarna skórzana tapicerka (Kolor beżowy w połączeniu w kierunku X-TRAIL), dodatkowo do zespołu tarcza identyfikacyjny, który jest.

Mówiąc dzień sprzęt Nissan Qashqai przynieść X-Trail i Black Edition, obejmowały Widok z kamery o 360 stopni, system multimedialny Nissan Połącz z siedem-calowy ekran dotykowy z mapami 3D przeglądarce fabularnego „Google Wyślij do samochodu” bi-LED reflektory, szyberdach, automatyczny asystent parkowania i 'Intelligent Protection Tarcza' Nissan. Ta ostatnia zawiera arsenał bezpieczeństwa oraz pomocy asystentów napędowych takich jak automatyczne hamowanie w mieście ostrzegania ślepa plamka detektora zmęczenie, zmiany pasów ostrzegawczych mimowolnych, asystent świateł drogowych, itp ,

Nissan Qashqai i X-Trail Black Edition będzie dostępny z 1,6 turbodiesel dci 130 KM, w cenie 28,295 euro w przypadku Qashqaia i 31,375 euro w X-Trail, netto rabatów oferowanych przez japońską marką w Hiszpanii.

Nissan Qashqai i X-Trail Black Edition

Możesz być także zainteresowany

Nissan KICKS: nowy SUV Juke i Qashqai między

Nissan Qashqai, szafą i X Szlak 2016 wartości dodanej

SUV specjalne: Wszystkie nowe kupić w 2016 roku

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo