Jeep Wrangler 2018: pierwsze rekonstrukcje nowego SUV

Jeep Wrangler 2018, więc sobie wyobrazić ich fanówJeep Wrangler 2018, więc sobie wyobrazić ich fanówJeep Wrangler 2018, więc sobie wyobrazić ich fanówJeep Wrangler 2018, więc sobie wyobrazić ich fanów

Cieszymy się, aby wiedzieć, jak być jednym z najbardziej klasycznych modeli scenariuszy i to widać. Obaj już udostępniony w Internecie Pierwsze obrazy jaka będzie wersja dwudrzwiowa Jeep Wrangler, po polowaniu legendarne zdjęcia szpiegowskie pofałdowany teren z kamuflażu.

Niewiele zmieni wygląd Jeep Wrangler lub przynajmniej więc wyobrazić autorów tych rekreacji którzy wisiał na J. L. Wrangler Forum, gdzie najbardziej entuzjastycznie tego modelu spotkać, aby omówić najnowsze wiadomości związane z SUV.

W obrazach widzimy, że Specjalna technologia LED trwa w centrum uwagi w świetle reflektorów i tylnych grup i grill został przeprojektowany.

Wrangler, znanej

Obrazy z rekonstrukcje wykonane przez fanów tego modelu wyglądają świetnie, ale to, co naprawdę chcemy zobaczyć, co jest ostatecznym modelu. Aby to zrobić, będziemy musieli poczekać do LA Auto Show potwierdzić to, co będzie jego ostateczny wygląd.

Co oni mają jasne jest to, że oferta Jeep Wrangler nie zmieni, więc będzie oferować szereg wersje z dwóch do czterech-drzwi i dach cabrio, który pomieści Rubicon o nazwie Sport lub nieograniczony. Jeśli chcesz, aby jeden, produkcja czterodrzwiowy nie rozpocznie się dopiero w listopadzie, a dwoje drzwi nie należy się spodziewać, aby wprowadzić linię montażową aż do następnego lutego.

Możesz być także zainteresowany:

Brutalny! I pionowa ściana niska Jeep Wrangler (wideo)

Jeep Wrangler Rubicon Recon: Niech żyje prawdziwy 4x4

Dzień, w którym możemy oswoić Jeep Wrangler (prawdziwa historia)