Film samochody Jaguar-Land Rover Spectre James Bond

Samochody Jaguar-Land Rover w James Bond'Spectre'Samochody Jaguar-Land Rover w James Bond'Spectre'Samochody Jaguar-Land Rover w James Bond'Spectre'Samochody Jaguar-Land Rover w James Bond'Spectre'

Dwudziesty czwarty film James Bond, Najbardziej znanym na świecie tajnego agenta, obiecuje iść „na kółkach”. Oczywiste jest, aby zobaczyć 007 filmów w dobrej gamy ekskluzywnych pojazdów, zwłaszcza najbardziej znanych marek w Wielkiej Brytanii. w „Spectre”, który trafi do kin w październik, grupa Jaguar-Land Rover Ma wiele do powiedzenia w tej kwestii.

w górę trzy pojazdy oni wystawić Brytyjczykom: spektakularne prototyp Jaguar C-X75, walcówka ulicami Rzymu w pościg; kilka Specjalnie zmodyfikowany Land Rover Defender i że jest najszybszy i najmocniejszy Historia Land Rover, Range Rover Sport SVR, walcówka Austria. podział 'Special Operations pojazdu' (SVO) Jaguar-Land Rover i zespół projektowy miał wiele do czynienia z wyniku końcowego. Aby to zrobić, uznają, że mają one ściśle współpracował z filmowcami z samych filmu.

Wszystkie trzy pojazdy zostały zaprezentowana publicznie oficjalnie w pałacu „Thurn und Taxis” z Frankfurt, w ramach niemieckiej powołania motoryzacyjnej. Byli tam jako goście naomi Harris i David Bautista, dwie postacie filmu.

Jaguar Land Rover również dostępna dla fanów sagi ekskluzywnej zawartości Spectre zarówno ich nowych witryn i serwisów społecznościowych z nich będzie zobaczyć wcześniej niewidoczne nagrania, wywiady i objazd przez 360 Jaguar C-X75.

Film samochody Jaguar-Land Rover Spectre James Bond

- Możesz być także zainteresowany: Aston Martin DB10, kolejny Spectre samochód.