Honda Civic kontra VW Golf: żałoba kompaktowego 2017

Honda Civic 2017 vs VW Golf 2017: Co będzie lepsze?Honda Civic 2017 vs VW Golf 2017: Co będzie lepsze?Honda Civic 2017 vs VW Golf 2017: Co będzie lepsze?Honda Civic 2017 vs VW Golf 2017: Co będzie lepsze?

Jeżeli przeanalizujemy wykresy sprzedaży na całym świecie widać wpływu, szybko, Volkswagen Golf i Honda Civic. pierwszy jest niekwestionowanym Król sprzedaży w Europie, To jest długa najlepiej sprzedającym się kompaktowym, zajmując drugą pozycję w światowym rankingu tylko za Toyota CorollaInne bezsporny sukces planetarny kompaktowy. Honda Civic, tymczasem, zajmuje Globalna liczba pozycji 11, osiągnięty głównie dużymi sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i na rynku azjatyckim. Obok nich, jedynie Toyota Corolla i powiedział: Ford Focus (Nr 4 na świecie) stanąć do naszych bohaterów w kategorii samochodów kompaktowych.

Nie ma wątpliwości, w związku z tym, że podczas gdy uczestniczy premierę dziesiątego pokolenia Honda Civic, a ostatni zaktualizować siódmą generację Volkswagen Golf (całkowicie nowy oktawę wejdzie w 2018 roku) będzie głównym wydarzeniem w 2017 roku Żałoba w niej serwowane jest na wiosnę przyszłego roku, bo nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia dwa z najbardziej kompletnych samochodów w swojej klasie. Ale co dokładnie teraz zapewniają każdy z jego przedłużenia?

Honda Civic kontra Volkswagen Golf: przestrzeń

Już ogłoszono zaczynają być sprzedane w marcu, udało nam się zobaczyć na żywo nowego Honda Civic, który oficjalnie zaprezentowany na zbliżającym się Salonie Samochodowym w Paryżu. Z odnowionym obrazem i następujący wzór najnowszych wzorów znaku (jako Honda HR-V), The japoński kompaktowy da niewątpliwie zryw wzrost: rośnie 13 centymetrów, aby dostać się do 4.50 metrów i być najdłuższe modele w swojej klasie. Tak więc, Civic, już w ostatnich porównań z obecnego modelu okazała się najszersza w swoim rodzaju, obiecuje jeszcze więcej miejsca.

Honda Civic 2017Z bitwy trzy centymetry też Honda Civic zapewnia, że ​​ma 4 cm więcej nogę, utrzymaniu pnia wynosi obecnie nieco ponad 400 litrów. O bardzo niskiej pozycji za kierownicą, model ten nie stroni nadal sportowa atmosfera, do którego również redesigns wewnątrz, teraz z nowym, głębszym i bardziej zdolni, dotykowe elementy sterujące, konsoli środkowej i ostatecznej łączności do nowego oprzyrządowania utworzonej przez trzy cyfrowy TFT. Aczkolwiek z repozycjonowania zbiornika paliwa, który był wcześniej pod przednimi siedzeniami, a teraz wydaje się stracić trochę wszechstronność bez fantastyczne „Magia Seat”: tylny ława zginane pionowo, aby umożliwić transportowanie dużych przedmiotów.

Ze swej strony, Volkswagen Golf, czeka na swojego ósmego pokolenia, będzie aktualizowana nie za głęboko. Jeszcze nie widzieliśmy ani marka przedstawiła, ale możemy nie przyjdzie na rewolucyjne zmiany. jego długość będzie się znowu kilka skromny 4,25 m że, tak, że nie będzie zatrzymać ponownie mieć jedną z największych kokpitów klasy ani z pnia, która również przynosi do 400 litrów: dzisiaj oficjalnie 380 sześcienny.

Jeśli nie przejść wygląd zewnętrzny, zamiast lekko formowanych linii optycznych (jak to zwykle standardowy Volkswagen), podobnie jak w przestrzeni, nowy Sam VW Golf przyniesie kolejne innowacje w projektowaniu wnętrz, jak to jest przedstawione przez strony Autoblohg w Holandii. To miał premierę na prototypie Golf R Touch pojęcie, teraz zamontować ekran dotykowy na desce rozdzielczej większej i wiele innych funkcji. Ponadto, może to również mieć system sterowania uznanie gest kierowca.

VW Golf 2017Honda Civic kontra Volkswagen Golf: Silniki

Toca i przeglądu zakresy, które oferują nowe Honda Civic i VW Golf i, jak poprzednio, więcej zmian w jednym niż w innym, ale z nowymi starciami, które będą musiały rozmawiać. Zwłaszcza benzyny. Tak, ponieważ z najnowszymi informacjami, które wydają się wskazywać na Diesel jako zła wszystko, nie będzie największa rewolucja w benzynie. Obywatelski chwilę rozpocznie swoją ofertę w tym paliwa tylko za to, co otwiera się ważnym motorem 1.0 turbo 3-cylindrowy i 129 KM. żałoba To jest podawane z spektakularny 1,0 TSI 115 KM i trzy cylindry która pozostaje perła w koronie Nowy Volkswagen Golf. Co będzie szybsze i zużywają mniej? Bardzo dobry będzie Honda przezwyciężyć już przeciwstawił Golf TSI.

Powyżej, zbyt nie będzie miejsca dla czterech cylindrów. Tak, ponieważ Honda debiutuje również silnik 1.5 Turbo 182 KM z VTEC która obiecuje rozkosz dla miękkości, komfortu i wydajności. Oba też przyjdzie z ręcznym i automatycznym przekładnia bezstopniową CVT. w konfrontacja bezpośredni, ten nowy silnik powinien być w przedniej części silnika 1,4 TSI VW, które nadal z 125 do 150 KM cylinder systemu dezaktywacji ACT: Będzie mniej wydajne, a więc mniej niż Honda szybciej, ale powinny oferować większą wydajność. Zobaczymy.

Honda Civic: Interiordla Diesel Pojedynek będzie musiał czekać i więcej. Tak, ponieważ Wielki i-DTEC 1.6 120 KM Honda z których został nałożony w różnego rodzaju kategoriach dla jak dobrze to działa i jak mało wydasz, nie osiągnie nowy Civic aż do końca 2017 roku. Tak, to trwa nawet skojarzony nowa automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem oraz przekładnie 9. Z tym silnikiem Civic będzie ona sprostać 110 KM 1.6 TDI i 2.0 TDI 150 Golf. I tu oczekujemy inaczej w benzynie: wiele będzie musiał poprawić Golf aby osiągnąć wydajność Civic.

i oko Volkswagen na elektryczny, to również zapowiada nowy kompaktowy, tym razem o siebie i dom z rozwoju Golf, który będzie w 100% elektryczny obiecać do 600 km autonomii: Więc tak wygrywa strony Hondy.

Wnętrze VW Golf 2017Honda Civic kontra Volkswagen Golf: Dynamiczne

właśnie to wyimaginowany pojedynek pomiędzy przyszłą Honda Civic i Volkswagen Golf o krótki przegląd dynamiczny, że nadzieja. Tak, bo tu japońska kompaktowy nadzieję grać nowe karty, aby pokonać zawsze wyważone i łatwe do jazdy Volkswagen Golf. W swoich nowych wymiarów, A masa ciała 16 kg reklamowany lżejsze i jego narzeczona większa sztywność, to Nowy Civic będzie zawierał bezprecedensową adaptacyjnego tłumienia opracowany przez Showa.

Inżynierowie Hondy i obiecuję, ze swoim nowym Civic dążyć do "być jezdne odniesienia między kompaktowy„Dążąc do zapewnienia równego z Audi. Tak, jak można przeczytać. Dla zaoferuje Wielowahaczowe tylne zawieszenie zawsze (VW Golf wyposaża w niektórych wyższego, jak reszta wykorzystuje najprostszy oś skrętną) montażu kotwice zawieszenia na podporach hydraulicznych.

Trochę nowy obecny na jego części, Volkswagen Golf tak może kontynuować jazdy adaptacyjne zawieszenie DCC się i: HAcers silny w jego lżejsze i mniejsze niż Obywatelski. Równowaga pomiędzy komfortem i zwinność już ma, więc teraz okaże się, jak daleko będą mogli dostać Hondę Civic.

Możesz być także zainteresowany:

Najlepsze samochody kompaktowe przybędzie w 2016 i 2017 roku

Top 10 kompaktowy moment

Nowy Hyundai i30 ... obiecuje też!