Nowy SUV Skody mógł zadebiutować w Genewie Samochodowego

Nowy SUV Skody mógł zadebiutować w Genewie Samochodowego

Przewidywano, że nowy samochód Skoda jest złożony podczas nadchodzącego Paris Motor Show w październiku. Jednakże, rozwinięty obraz na stronie Facebook Skoda Czechach mogłaby wyprzedzeniem nieuchronne prezentacja. Nowy czeski SUV, który można by nazwać Skoda Snowman (lub Skoda Kodiak, według innych plotek), prawdopodobnie będzie jednym z bohaterów Geneva Motor Show, która odbędzie się w marcu.

Tylko przyszłe dane są znane Skoda samochód. Co wydaje się pewne, że będzie to SUV który będzie dostępny w wersjach pięć siedem mandatów i mają wiele cech wspólnych z drugiej generacji Volkswagen Tiguan. Skoda Snowman, aby nazwać, że pochodzą z siedzibą na MQB modularna platforma Grupa Volkswagen.

Skoda jest Planowanie „coś wielkiego”, jak mówią na ich Facebooku, a to może być nowa Skoda Snowman, samochód będzie około 4,64 m długości, krok powyżej Skoda Yeti. dokładnie yeti będzie następny na liście w odnowionej ofensywy czeskiego SUV marki.

W najbliższych tygodniach będziemy wiedzieć więcej konkretnych szczegółów Skoda zaskoczeniem dla Genewy, tajny, jak dotąd, bardzo dobrze utrzymane.

Możesz być także zainteresowany

- Future SUV Skody

- Skoda patrzy w przyszłość: Skoda Yeti i Skoda Octavia 2017 2018

- Skoda rzeczywiste zużycie, realna konsumpcja samochodów