Citroën C4 Cactus Aventure Concept: przygód brat

Citroën C4 Cactus Pojęcie AventureCitroën C4 Cactus Pojęcie AventureCitroën C4 Cactus Pojęcie AventureCitroën C4 Cactus Pojęcie Aventure

Kaktus Citroën C4 nadal chwycić gazet na kilka miesięcy, i że pierwszy prototyp ukazał się w roku 2007. W 2013 roku stał się znany pod obecną nazwą iw podobny sposób do produkcji i dziś jest rzeczywistością. Teraz, podczas Geneva Motor Show, Citroën zaprezentuje nowy wersja Campera pod nazwą Aventure Concept.

Nie brak znany 'Airbumps' lub korpus ochronny, typowe C4 Cactus, to prototyp Jest znany z wielu szczegółów, które daje solidny i mocny wizerunek. Począwszy od przodu, z nowy zderzak z metalowych prętów, grupy włączone kraty lub optyczne Opony drogowe BFGordrich, i kontynuując poprzez ochronne zainstalowane w piwnicy, nowe nadkola i większy prześwit.

Citroën C4 Cactus Pojęcie Aventure

w dach, Został on zainstalowany nowy okap na dachu z dodatkowe światła, natomiast dla farb ona wybrała biały winylu jasnożółty. Inną charakterystyczną szczegóły Citroen C4 Cactus Concept Aventure znajduje się w Mnogość kamery Go Pro zainstalowany w nadwoziu i powierzchni dachu.

Wszystko, aby nie pominąć żadnego szczegółu z naszych przygodach, głównym celem tego prototypu: przeznaczone tych, którzy lubią zajęcia rekreacyjne w plenerze a także może mieć Duża przestrzeń ładunkowa o swoich przygodach.

Również w Genewie ...

stoisko Citroena w Genewie, który rozpocznie się 4 marca, będzie grał w nowym C4 Cactus, teraz w towarzystwie swojego brata przygód Przedstawiony przeze mnie. Ponadto, nie będzie nowego Citroena C1 i wariant „wszystkie drogi” swojej limuzyny, C5 Crosstourer.