VW średnica wewnętrzna Buzz: zielone światło dla elektrycznego Bulli XXI wieku

Volkswagen I.D. Szum The Bulli potwierdzono XXI wiekuVolkswagen I.D. Szum The Bulli potwierdzono XXI wiekuVolkswagen I.D. Szum The Bulli potwierdzono XXI wiekuVolkswagen I.D. Szum The Bulli potwierdzono XXI wieku

Podczas Pebble Beach Concours d'Elegance w Kalifornii, Volkswagen potwierdził, że będzie produkować Średnica wewnętrzna brzęczenie, samochód koncepcyjny, który oddycha Volkswagen Bulli filozofia lub T1, „Hippie van” i będzie w pełni elektryczny, w nową erę, która oczekuje Volkswagen gwiazdkę z 2020, w którym energia elektryczna będzie odgrywać wiodącą rolę.

Herbert Diess, wykonawczy niemieckiej firmy, potwierdził, że pojazd produkcja zostanie dobrze przyjęty po prototyp był wśród publiczności. "Otrzymaliśmy setki listów i e-maili z prośbą nam budować ten samochód, który podsumowuje styl życia California ". Musimy jednak poczekać do 2022 roku, aby zobaczyć nowy pojazd na naszych drogach.

Do głównych siedzibach Odnowienie mitycznego vana To jest zapewnienie wszechstronnego samochodu, o wysokiej ładowności, wysokiej pozycji za kierownicą i nowoczesną estetykę z elementami odblaskowymi, że nie zapomina model pochodzenia. Napędzane przez napęd elektryczny, który pozwala poruszać się bez wyrzucania emisji, marzenie każdego hippie.

Pomimo potwierdzenia ze znakiem nie zostały one nic o jego śmigła ujawnione, poza tym one prezentowane na Detroit Motor Show, pierwszy coming-out prototypu, z dwa silniki elektryczne, które przewidziane napęd na cztery koła i 374 HP Total. Do tego należy dodać końcówkę prędkość 160 km / h, 5 sekund, aby osiągnąć 100 km / h, a od zera 600 km autonomii.

Możesz być także zainteresowany:

VW średnica wewnętrzna Buzz w Detroit

Samochody na pamiątkę: Volkswagen Bulli

Brabus Bullit Coupe 800 KM van