Los Angeles Motor Show 2016: Wszystko nowy samochód

Najlepsze samochody w hali Los Angeles 2016Najlepsze samochody w hali Los Angeles 2016Najlepsze samochody w hali Los Angeles 2016Najlepsze samochody w hali Los Angeles 2016

To już się rozpoczęła nową edycję Hall of Los Angeles, od 2016, który otwiera swoje podwoje dla zwiedzających do 27 listopada. Ale zawsze w cieniu prestiżowym Detroit Motor Show, najważniejszej amerykańskiej wydarzenie roku, California pokazuje żadnych wątpliwości, że nadal co roku rośnie. A najlepsze pokazy mamy, że w tym konkretnym wydaniu można zobaczyć nic mniej niż 50 wydarzenia w Stanach Zjednoczonych, z których Ponad 20 samochody są także absolutne firsts świata.

Jewel: Alfa Romeo Stelvio

Mimo wielu nowych funkcji obecnych w Sali Los Angeles 2016 koncie znacznie wyeksponowany, nie ma wątpliwości, że Szczególnie świeci przede wszystkim tak że oczekuje. Mówimy, oczywiście, Alfa Romeo Stelvio, Pierwszy SUV marki Włoski. Stelvio częścią Architektura nowego Giulia sedan, chociaż ze zmodyfikowaną wersją na wysokim poziomie. Posiada tylne koła napędowe i wersje AWD, z teoretycznie 2.2L silnik diesla 180 KM mechanicznej i 2,0 litra 200, 250 i 280 KM. W chwili obecnej można zaobserwować tylko w wersja sport Quadrifoglio.

Ale nie jest nowa Alfa Romeo Stelvio daleko od jedynej wielkiej premiery, ani jedynym SUV zaprezentowane. w Stany Zjednoczone także wysłać wszystkie duże drogę i tam możemy zobaczyć nowy Volkswagen Atlas. Jest to Duży SUV 7 ekskluzywnych miejsc na rynku północnoamerykańskim. Staje się czymś jak Touareg, ale opiera się na platforma MQB skromniejsza, takie same, w którym pojawia się na przykład Passat, nawiasem mówiąc również przedstawił spektakularny Koncepcja wersja GT ... z nowym e-Golf. Wiele nowość i jak widzimy w Volkswagen.

Nissan RogueNowy Jeep Compass SUV jest kolejnym ważnym rzeczą, którą możemy zobaczyć w Los Angeles. usytuowany w zakresie od jeep Renegade (Co trwa platformę) i Cherokee, Oczekuje to kompaktowy SUV przychodzi do Europy w 2017 roku. Będzie ona mierzyć 4.41 m długości i znajdą się na 17 różnych wersjach wyniku połączenia ich silników (które będzie świecić Diesla Multijet 1.6 i 2.0) z jego 4x2 i 4x4 wersjach i różnych wykończeniach: Trailhawk, sport, ograniczone i długości geograficznej. Inne ważne SUV które są w trakcie spotkania są 2017 Nissan Rogue (Odpowiednik X-Trail w Europie) w wersji ogłoszone One Star Wars limitowana, Land Rover Discovery 2017, chociaż widzieliśmy w Paryżu, jest nowy w Ameryce, prototyp Infiniti QX Inspiration Sport lub zaktualizowane Honda CR-V 2017. Ale kolejny wielki SUV która ostatecznie przedstawione i że wraz z Alfa Stelvio, On chwycił nagłówki. Mówimy, oczywiście, nowa Mazda CX-5 2017 to model, który głęboko odnawia spróbować pozostać jeden z najbardziej kompletnych rozwiązań alternatywnych rynku.

Pierwszy inny świat: Honda Civic Si

Chociaż istnieje również japoński modelu, który został wyeksponowany w Los Angeles To nowa Honda Civic Si. Ten sportowy, ale nie sprzedawane na naszym rynku, można już przewidywać w Europie z Civic Type S przyszła wersja, mieści się w przedziale tuż poniżej obok Honda Civic Type R. Z estetyki z najbardziej uderzających, może być wyposażony w nowy silnik 1,5 Turbo 4 cylindra około 220 hp moc.

Cadillac Concept SkalaInnym sport, który został oceniony przez Kalifornii jako pierwsza w Stanach Zjednoczonych był Mercedes-AMG GT Roadster, jak nowej generacji Porsche Panamera Wiadomo już w Europie, ale teraz z nowym wariantem długi wykonawczy. Porsche, nawiasem mówiąc, został również przedstawiony z jego Nowa 911 RSR. A jeśli istnieją dwa prototypy, które lśniły w Los Angeles zostali Cadillac Concept Skala, zapowiedź nowego sedana dramatycznego przedstawienia znaku, który do tej pory jedynie widoczne w Concours d'Elegance w Pebble Beach, a nowy Hyundai Ioniq Własna. Ale to nie nowość, która spowodowała podziw, i można zobaczyć wszystkie z nich na stole, które oferujemy poniżej. są jak najbardziej widoczne w Los Angeles.

Najlepszy nowy Hall w Los Angeles

Alfa Romeo StelvioCadillac Concept SkalaFord EcoSport
Honda Cr-V 2.017Honda PO Si PojęcieHyundai Concept Autonomo Ioniq
Infiniti QX Sport ConceptJaguar XKSSI-Pace Jaguar Concept
2017 Jeep CompassLamborghini Spyder HuracanLand Rover Discovery 2017
Lucid MotorsCX-maj 2017Mazda RT24-P racer
Mercedes Maybach S 650 KabrioletMercedes E63 AMG S Wydanie 1Mini Countryman 2017
Porsche Panamera wykonawczyPorsche 911 RSRVolkswagen Atlas
Volkswagen e-Golf 2017Volkswagen Passat GT Concept

Możesz być także zainteresowany:

Paris Motor Show 2016: Wszystko nowy samochód

Hall w Los Angeles, a jego nowe produkty w roku 2015 były