Fiat Typ 2016, z ożywienia ciała sedan

Fiat Tipo 2016, ostateczna substytut LiniaFiat Tipo 2016, ostateczna substytut LiniaFiat Tipo 2016, ostateczna substytut LiniaFiat Tipo 2016, ostateczna substytut Linia

Fiat Tipo XXI wiek Będzie to ciało salon samochodowy czterodrzwiowy, czyli sedan. W zakresie handlowym włoskiej marki, Fiat Tipo 2016 Będzie zajmować naturalne miejsce, które zajmowane linię.

z wyjątkiem Turcja (Gdzie będzie zadzwonić Aegea), Nazwę typ i to oficjalna nazwa Fiat użyje do wyznaczenia ich nowy sedan. W istocie, Fiat Tipo Będzie to ten sam samochód, który wprowadził włoskiej firmy w przeszłości Stambuł Auto Show (Turcja), gdzie zadebiutował z nazwą Aegea. nowa Fiat Tipo 2016 Będzie on sprzedawany w 40 krajów należące do regionu EMEA (od Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Tak więc, Fiat Tipo Przedstawia ono organizmowi coś bardziej nowoczesnego i zgodnie z obowiązującymi normami projektowania estetyczny styl w porównaniu z linia. własny Fiat podkreśla, że ​​nowa typ Został on zaprojektowany od samego początku jako sedan. Pod względem wymiarów, to ogłasza długość z 4,54 m, szerokość z 1,79 m i wysokość z 1,49 m, podczas Rozstaw osi Jest on umieszczony w 2,64 m. Na oficjalnej objętości ładunku w tułów, zadeklarowana pojemność 520 litrów.

oferta mechaniczny Fiat Tipo 2016 Będzie on początkowo utworzona cztery silniki, dwa benzynowe i dwa Diesel (Te doładowaniem i Multijet technologii drugiej generacji), z poziomem mocy między 95 i 120 KM. Na paliwa diesla, Fiat To zapewnia, że ​​średnie zużycie paliwa nie przekracza 4,0 l / 100 km. W zależności od silnika, można wybrać ręczne i automatyczne skrzynie zmienić.

Fiat Tipo, z systemem multimedialnym UConnect

Fiat Tipo 2016 Będzie ona skorzystać z postępem technicznym w zakresie łączności i rozrywki już wydanych przez inne samochody konsorcjum Chryslera Fiat Automobiles (lub FCA). Mianowicie, nowa sedan z Fiat włączenia wyżej multimedialny system informacyjny, nawigacja, rozrywka i łączność Uconnect, w którym zawarte są następujące funkcje i podkreśla jak: ekran dotykowy 5 cali, głośnomówiący Bluetooth fabularne, czytnik wiadomości SMS, rozpoznawanie głosu, port USB, jack pomocniczy z integracją iPod i układ kierowniczy koła. Opcjonalnie można dodać sprzętu tylny aparat pomocy przy parkowaniu i przeglądarki TomTom.

Dzięki nowemu Fiat Tipo, włoska marka zmienia pozornie Oczywiście, aby używać tej nazwy dla swojego nowego sedana. w ostatni, szczególnie od 1988 do 1995 roku, był to utylitarne segmentu Fiat Tipo B zdobył wielokrotnie Car of the Year w 1989 roku zaproponował ciało Europa z trzema i pięcioma drzwiami i wiele wspólnych elementów technicznych z fiat tempra, jeden z najbardziej popularnych sedan w historii Fiat.