Wszystkie nowe samochody Volkswagen i SUV roku 2022

Nowy VW Golf, Tiguan Coupe, T-Roc, T-Crozz ...Nowy VW Golf, Tiguan Coupe, T-Roc, T-Crozz ...Nowy VW Golf, Tiguan Coupe, T-Roc, T-Crozz ...Nowy VW Golf, Tiguan Coupe, T-Roc, T-Crozz ...

W ciągu następnych kilku lat odgrywają zmiany w Volkswagen. Najistotniejszą będzie musiał zrobić ze swoją gamę modeli, które poszukują większej adaptacji do wymagań rynku rozszerzenie oferta SUV który jak dotąd stosunkowo niewielka (Tiguan i Touareg), Zwłaszcza w porównaniu z innymi producentami. Najlepszym przykładem jest Audi, w samej grupy, z Q2, Q3, Q5, Q7 i jakiś inny portfel. Chodzi o to, aby mieć samochód tego typu w każdym segmencie, a nawet kilka, jeden obraźliwy w Volkswagen rozpocznie się jeszcze w tym roku. Bierze papier i długopis, aby zapisywać wszystkie nadchodzące nowości niemieckiej firmy.

Volkswagen T-Roc: nowy SUV w 2018 roku

Pierwszym głównym wydaniu będzie Volkswagen T-Roc, SUV długości 4,23 m. o ładowności w bagażnik 445 litrów i niższa cena niż Tiguan. Będzie on zasilany trzech silników benzynowych (115 KM 1,0 TSI 1,5 TSI Bluemotion 2,0 TSI 150 KM 190 KM) i dwóch stałych (115 KM 1,6 TDI i 2,0 TDI 150 i 190 KM), z Razem typu Haldex 4MOTION dla wersji 150 PS i do góry.

VW T-RocVolkswagen T-Krzyż: Polo SUV, 2018

W celu poprawy bilansu wyniki pozostają SUV największy potencjał obecny, również dlatego, że jego cena jest w przypadku segmentu C, 27% wyższa niż równoważnej sedan. W związku z tym będzie to miało duże znaczenie T poprzecznym (2018), dokonane na podstawie nowego Polo, które przemawiają boom segmentu która Volkswagen późno. Wiele z jego rywali już zadało soczysty kawałek rynku i T-Krzyż Będziesz musiał wykazać swoje umiejętności w dziedzinie bardzo konkurencyjne w porównaniu do modeli jak rozliczono Renault Captur, Peugeot 2008, CX-3 i Opel Crossland X, między innymi. platforma MQB A0 (samochody od 4 do 4,3 metrów), która dała tak dobre wyniki w Audi Q2 oraz Nowy Seat Ibiza, To jest najlepsza gwarancja sukcesu i niewątpliwie skuteczny trzycylindrowy silnik benzynowy 1.0 EcoTSI pasuje jak ulał do tego małego SUV w dowolnych poziomach mocy (90 i 115 KM). Kolejną zaletą jest to, że będą przesuwane wzdłużnie powrotem rzędu siedzeń, co daje premię do wszechstronność zastosowania oraz w tym samym czasie, co ogranicza liczbę bezpośrednich konkurentów.

Volkswagen Tiguan Coupe 2018

Gwiazda pozostanie SUV Tiguan, które znajdą się różne warianty nadwozia aby dotrzeć do wszystkich możliwych nisz rynkowych. 7 mandatów będzie znakiem rozpoznawczym Tiguan Allspace wydłużony walka, również będą sprzedawane z 5 miejsc do maksymalizacji maletero-, natomiast miłośnicy wyłączności i sportową projektu mogą wybrać Tiguan Coupe (2018), 2,0 TDI 240 KM 220 KM 2,0 TSI jako główny opcji mechanicznych. Charakteryzuje się ona bardziej agresywnym z przodu, listwy boczne, część tylną zmodyfikowanej grupy (w szczególności optyczne) i w linii z nachyleniem w suficie, które uśmiercono pewną funkcjonalność i wewnętrzną przestrzeń z tyłu słupka, lecz bez utraty dwa tylne drzwi. Chiny, który stanowi największą część sprzedaży Volkswagen, Trzeba jej pochodną SUV, który dzieli wiele cech wspólnych z przyszłości Skoda Coupe Kodiaq, to również przeznaczone na rynek azjatycki.

VW Touareg nowej generacji w 2018 roku

Na poziomie technologicznym Touareg pozostanie klejnot w koronie, z jego nowej generacji zaplanowano na 2018 i prowadzone Platforma MLB Evo, to samo z Audi Q7 i Bentley Bentayga. Spodziewać się znacznego obniżenia masy i nowy arsenał uczestniczy sterownik radaru, przednią kamerę i przeglądarkę, aby również poprawić wydajność i komfort. W tym samym czasie ukazał się rozwinęła System utrzymania Aktywny Lane, rozszerzony Kamery i czujniki zbliżeniowe do wykrywania pobliskich obiektów, jak również funkcję zdalnego monitorowania postojowy z manewru kierowcy z zewnątrz samochodu.

VW Golf 2019Volkswagen Golf nowej generacji w 2019 roku

Kolejny z filarów Volkswagen jest Golf, którego 8-cie generacji ujrzy światło w 2019 roku. Estetycznie nie oczekują większych zmian, za wyjątkiem kilku grupach optycznych, które zawierają bardziej spłaszczony funkcje adaptacyjne przeglądarki, tak, że modyfikowanie strumienia światła przewidywanie krzywe, albo w zależności od rodzaju toru. Aerodynamika również skorzystać z najlepiej Cx, coś, co pomoże w obniżeniu zużycia paliwa i emisji spalin. Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli, to przyjęcie nowych asystentów zabezpieczeń zorientowanych zautomatyzowany jazdy w szczególnych okolicznościach (korki, parkowanie ...), przewidywanie tego, co nastąpi w przyszłych latach.

Volkswagen Arteon Shooting Brake w 2019

Koncepcja sportowej rodziny znajduje odzwierciedlenie w tym wyłączny strzelanie ciało hamulec które mogłyby osiągnąć Zakres Arteon 2019. Jednym z możliwych silników będzie 3.6 VR6 280 KM, "prosperować" na wezwanie będzie nowy flagowy Volkswagen luksusowy do Zniknięcie Phaeton.

VW średnica wewnętrzna Electric w 2020 roku

dotarliśmy 2020, roku, w którym Volkswagen spodziewa się 40 procent sprzedaży są SUV, ale kiedy zaczynają być konkurencyjne ceny baterii. To będzie obecny podczas Średnica wewnętrzna, samochód elektryczny podawane na przyszłość Modułowa platforma elektryczna MEB. Oni go spodziewać "hamulec" Tesla, ponieważ jego cena wywoławcza będzie równoważne z Golf Diesel, jest mniejsza niż 7.000 euro za Model 3 (od 31.000 euro). Średnica wewnętrzna, który został pokazany jako pojęcie na 2016 Paris Motor Show, ma podobny format do golf 4,1 (m), ale znacznie szerszym powodu braku spalania silnika i wnętrza tunelu przesyłowych. Cały zakres I.D. oznaczać będzie Silne zaangażowanie do prowadzenia autonomicznej, będąc w pełni połączone i mają dodatkowe usługi na żądanie sterowany za pomocą ekranu dotykowego 10"Lub od użytkowników smartfonów właścicielem. Head-Up Display rzeczywistość rozszerzona Ekran będzie kilka informacji o samej drodze i reflektory maja "komunikować" z pieszymi gdy autonomiczny napędowy jest włączony. Będzie miał 170 KM i przedziale od 400 do 600 km, w zależności od wybranej baterii.

VW średnica wewnętrzna Crozz: Elektryczny SUV w 2021

na MEB sama architektura (Co jest zgodne z obecnym MQB) pozostałe modele będą produkowane Rodzina I.D., jak Średnica wewnętrzna Crozz (2021), kompaktowy do 7 siedzeń, napędzany silnikiem 170 KM na przedniej osi i jednym z 136 KM z tyłu, który mógłby zająć miejsce Allspace Tiguan SUV. I.D. Salon (2021), w międzyczasie, będzie bardzo sześcienny i zmaksymalizować przestrzeń wewnętrzną z siedmiu osób, natomiast średnica wewnętrzna Aero-e (2022) sedan 4,7 m równoważna brakującej i luksusowy Faetonem (5,06 m) wewnętrznej przestrzeni.

VW średnica wewnętrzna Bulli Electric BuzzVW średnica wewnętrzna Buzz: the "Bulli" Electric w 2022 roku

Wreszcie, Średnica wewnętrzna brzęczenie Jest to nowoczesna interpretacja "Bulli" oryginału, z 170 KM i 600 km autonomia elektryczne. przyjdzie 2022 i będzie jednym z filarów rozwoju zaawansowanych autonomicznej jazdy, z kierownicą, która ukrywa się bardziej komfortowo i tak przestronny jak z przedziału pasażerskiego czytać Volkswagen T6, chociaż jej wymiarów zewnętrznych 4.53 m będzie ściślej przypominają Touran. Z pewnością gama modeli Średnica wewnętrzna To nie koniec, ponieważ elektryfikacja może być ożywienie krokwi, który siedzi elektryczność bardzo dobrze.